Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Performance Marketing Specialist - SEM Specialist

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od ponad 18 lat Dom Maklerski TMS Brokers jest liderem w świadczeniu usług doradztwa na rynkach walut, CFD, kontraktów terminowych i opcji. W tym czasie zyskaliśmy reputację godnych zaufania maklerów i doradców inwestycyjnych, oferując Klientom połączenie eksperckiej wiedzy z doskonałą znajomością lokalnego rynku. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług stworzonych z myślą o sukcesie naszych Klientów.

    Chcesz razem z nami tworzyć nowe oblicze branży finansowej na świecie?

    Dołącz do TMS Brokers, najbardziej doświadczonego domu maklerskiego w Polsce, który oferuje innowacyjne usługi finansowe oparte na technologii informacyjnej (FinTech).
    Jesteśmy obecni już na 4 rynkach w Europie, a to dopiero początek. Dołącz do naszego zespołu, kreuj naszą komunikację w globalnej sieci, rozwijając się razem z nami!

    Obecnie w związku z rozwojem biznesu szukamy pracownika do Działu Marketingu na stanowisko:
    Performance Marketing Specialist -
    SEM Specialist
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Przygotowywanie i wdrażanie strategii SEM na wybranych rynkach międzynarodowych
    • Planowanie, realizacja i optymalizacja kampanii reklamowych w modelu PPC
    • Raportowanie działań za pomocą DoubleClick, Google Analytics, Google AdWords, innych dedykowanych narzędzi
    • Prezentacja wyników pod kątem zdefiniowanych KPI
    • Strategiczne planowanie kolejnych działań w oparciu o wnioski z poprzednich kampanii, twarde dane oraz nowe pomysły
    • Merytoryczne i praktyczne wsparcie zespołu marketingowego
    • Rozwój kompetencji w zakresie performance marketingu
    • Wsparcie w działaniach paid social i RTB / programmatic (ew. po szkoleniu)

    Wymagania:

    • Min. 2 letnie doświadczenie w realizowaniu kampanii w Google AdWords
    • Biegłość w posługiwaniu się analityką internetową, szczególnie Google Analytics
    • Bardzo dobra znajomość Excel’a
    • Podstawowa znajomości języka HTML, Java Script
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
    • Zdolność analitycznego myślenia i pracy z liczbami
    • Zaangażowanie w realizowane projekty
    • Chęć rozwoju w zakresie digital marketingu, szczególnie w modelu reklamy efektywnościowej

    Mile widziane:

    • Znajomość platformy Double Click (gł. DC for Search)
    • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii w social media (szczególnie Facebook)
    • Doświadczenie w RTB, programmatic buying

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjne warunki finansowe i bonusy
    • Pakiet rekreacyjny i medyczny
    • Przyjazną pracownikowi kulturę pracy w oparciu o wzajemny szacunek (nie jesteśmy ani korporacją, ani startupem)
    • Możliwość zdobywania i doskonalenia praktycznej wiedzy z zakresu zakupu mediów elektronicznych
    • Dostęp do najnowszych technologii w dziedzinie marketingu internetowego
    • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne (w tym szkolenia w Google, udział w konferencjach i warsztatach branżowych)
    • Duży przekrój ciekawych projektów prowadzonych na kilku europejskich rynkach
    • Możliwość zdobycia wiedzy dotyczącej skutecznej budowy marki oraz ekspansji międzynarodowej
    • Bieżący kontakt z rynkiem finansowym i wiedzę o inwestowaniu

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego klikając w przycisk:

    z dopiskiem w tytule „Performance Marketing Specialist - SEM Specialist”

    TMS Brokers zastrzega sobie prawo kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."