Oferta pracy

Performance Marketing Specialist

Loyalty Partner Polska Sp. z o.o. (PAYBACK)

  • Towarowa 28, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Towarowa 28

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne odpowiadanie za planowanie i realizację komunikacji marketingowych w mediach własnych PAYBACK (baza mailingowa, strona WWW, aplikacja mobilna, Facebook i Instagram fanpage)

  • koordynacja i optymalizacja kampanii w mediach zewnętrznych (Facebook, retargeting)

  • dbałośc o spójność i prawidłową realizację kampanii kuponowych

  • utrzymywanie wysokich standardów projektów kreatywnych oraz ich zgodności z zasadami Corporate Identity

  • analizowanie i raportowanie kluczowych wskaźników efektywności kampanii oraz przygotowywanie rekomendacji dotyczących optymalizacji skuteczności kampanii

  • bliska współpracowa z działem e-commerce i Partner Management

Nasze wymagania

Mile widziane

  • posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów

  • cechują Cię doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • znasz angielski w stopniu co najmniej komunikatywnym

  • masz co najmniej roczne doświadczenie w Digital (w dziale marketingu/agencji kreatywnej/domu mediowym)

To oferujemy

  • możliwość pracy w modelu hybrydowym

  • elastyczne godziny pracy? Brzmi super! Pracę rozpoczynamy w godzinach 8-10

  • dobra lokalizacja? Pewnie, czemu nie. Zapraszamy do naszego nowego biura przy metrze Rondo Daszyńskiego. Aktualnie pracujemy także z domu

  • przyjazna atmosfera w pracy? Nie inaczej! W PAYBACK najważniejsi są ludzie

  • dress code? Zdecydowanie mówimy nie. W naszej firmie nie ma sztywno określonych zasad dotyczących ubioru, więc tak do biura możesz przyjść w trampkach

  • czegoś brakuje? Otwarta komunikacja to nasz priorytet, więc pytaj śmiało

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • inicjatywy dobroczynne