Oferta pracy

Performance marketing specialist

Audioteka S.A.O firmie

Audioteka S.A.

Park Rozwoju

Warszawa

Audioteka S.A. to mobilna platforma oferująca dostęp do audiobooków przez serwis www, aplikacje mobilne na smartfony, tablety i samochody.

Dzięki współpracy z kluczowymi wydawnictwami Audioteka stworzyła największą kolekcję audiobooków w Polsce - ponad 8 000 tytułów!

Audioteka jest dostępna w ponad 10 językach, w tym polskim, czeskim, niemieckim, szwedzkim i hiszpańskim. Pozostaje liderem sprzedaży i jednocześnie największym producentem audiobooków w swoim regionie, dzięki czemu aktywnie kreuje najwyższej jakości ofertę audiobooków na rynku. Misją firmy jest podnoszenie popularyzacji literatury, dzięki jakości i sposobie dostarczania wartościowych treści.

Masz doświadczenie pracy w marketingu i nie boisz się nowych wyzwań?
Chcesz uczestniczyć w tworzeniu i wdrażaniu innowacyjnych kampanii marketingowych?
Chcesz być częścią zespołu w prężnie rozwijającej się polskiej firmie, która zmienia oblicze kultury?
Jeśli tak, to Audioteka jest miejscem dla Ciebie!

W związku z dynamicznym rozwojem Audioteka S.A. szuka kandydata na stanowisko:

Jakie zadania czekają na Ciebie:

  • tworzenie kampanii ( Facebook Ads i Google Ads) wspierających realizację wyznaczonych KPI
  • testowanie i ciągła optymalizacja działań w ramach prowadzonych kampanii
  • optymalizacja wydatków marketingowych celem redukcji CAC i zwiększenia efektu skali
  • konfigurowanie i optymalizacja celów Google Analytics
  • monitorowanie trendów w obszarze performance marketingu
  •  ścisła współpraca z działem marketingu w zakresie planowania budżetów marketingowych
  • śledzenie głównych KPI oraz przygotowywanie rekomendacji, analiz oraz raportów dla zarządu

Czego oczekujemy:

  • minimum 2 lat doświadczenia w obszarze performance marketingu
  • doskonałej znajomości Google Analytics, Google Tag Manager
  • doświadczenia w zakresie automatyzacji marketingu (narzędzia, skrypty, interfejsy API, kampanie dynamiczne)
  • a także doświadczenia w kampaniach remarketingowych i reklamach displayowych
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2
  • myślenia analitycznego i samodzielności w działaniu
  • inicjatywy, pomysłowości oraz dobrej organizacji pracy

Oferujemy:

  • możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego w organizacji, która jest pionierem na rynku mobilnym i której misją jest upowszechnianie kultury za pomocą nowych technologii
  • miejsce na pokładzie firmy z rankingu Deloitte CEE Raising Stars, Lidera Przedsiębiorczości PARP i laureata Specjalnej Złotej Kaczki
  • świetny zespół oraz przyjacielską i otwartą atmosferę pracy
  • umowę o pracę lub kontrakt B2B, jeżeli chcesz zachować swobodę zawodową, będąc przedsiębiorcą
  • pracę nie tylko przy biurku – częściowo wykonywaną zdalnie
  • biuro przy ul. Konstruktorskiej 12, na granicy tzw. Mordoru, blisko pętli tramwajowej Służewiec oraz stacji kolejki o tej samej nazwie
  • pakiet benefitów pracowniczych, w tym usługi osobistego asystenta, który wyręczy Cię w codziennych zadaniach

Zainteresowany? Podejmij wyzwanie i dołącz do nas!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy