Oferta pracy

Performance Marketing Specialist

CCC S.A.O firmie

  • Warszawa, Polska
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

CCC S.A.

Warszawa

Warszawa

Klikaj w najlepsze możliwości

  • Jesteśmy liderami w branży. Lubimy tworzyć nowe rozwiązania w e-commerce i wciąż poszerzać swoje doświadczenie.
  • Stworzyliśmy jedyny taki na rynku profesjonalny skaner esize.me, który w zaledwie 5 sekund tworzy precyzyjny model 3D stopy.

  • I TO SIĘ KLIKA… więc dostajemy za to nagrody. Best on mobile, Best e-Commerce Retailer, najlepszy zespół
    e-Commerce B2C.

Klikaj w swoje obowiązki

  • odpowiedzialność za performance marketing na wybranych rynkach zagranicznych ccc.eu (w obszarze bezpośredniej realizacji takie kanały jak: afiliacja, mailingi, reklamy display, native, plus koordynacja działań pozostałych kanałów we współpracy ze specjalistami obszarów Paid Social, SEM, Programmatic)
  • przygotowanie mediaplanów kampanii zasięgowych i podsumowania po ich realizacji.
  • współpraca z markami zewnętrznymi np. Adidas, Reebok celem przygotowywania ofert na kampanie online w ramach sklepu ccc.eu
  • optymalizacja działania celem pozyskania jak największego wolumenu sprzedaży w jak najniższym koszcie pozyskania
  • optymalizacja kluczowych wskaźników oraz przygotowywanie cyklicznych raportów
  • samodzielna analiza wyników prowadzonych kampanii oraz współpraca z zespołem w celu synergii działań z liderami z obszarów Google i Facebook
  • tworzenie prezentacji podsumowujących prowadzone działania oraz przedstawianie ich lokalnym zespołom
  • rekomendowanie nowych rozwiązań w obszarze performance jak i monitorowanie działania konkurencji.

Klikaj w aplikuj jeśli

  • posiadasz 3-4 lata doświadczenia w planowaniu i realizowaniu kampanii online w modelach efektywnościowych (mile widziane doświadczenie w prowadzeniu kampanii na rynkach zagranicznych)
  • dobrze znasz rynek performance marketingu - technologie, agencje, wydawców
  • sprawnie tworzysz mediaplany oraz potrafisz estymować wyniki na ich podstawie
  • dobrze znasz narzędzia takie jak Google Analytics oraz Campaign Manager
  • znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (min. B2)
  • posiadasz proaktywne podejście oraz interesujesz się branżą eCommerce.

Klikaj w najlepszą prace z

  • możliwością zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych w strukturach najlepszego zespołu eCommerce w Polsce

  • kartami rabatowymi do sieci CCC, sklepu internetowego eobuwie.pl oraz MODIVO

  • pakietami sportowymi: Multisport / OK System

  • prywatną opiekę medyczną
  • zatrudnieniem w oparciu o umowę o pracę
  • zatrudnieniem w oparciu o umowę o pracę
  • możliwością pracy zdalnej

Ogłoszenie archiwalne