Performance Media Assistant

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 14.06.2018
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 14.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MEDIA DIRECTION SP.Z O .O

    Jesteśmy międzynarodowym domem mediowym należącym do Omnicom Media Group - wiodącej grupy komunikacji marketingowej na świecie. Zajmujemy się zakupem mediów, planowaniem i przygotowywaniem strategii mediowych dla największych, światowych marek.

    Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref .PA/KK/06

    Co oferujemy:

    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole
    • Fajną szefową:)
    • Pracę dla ciekawych i rozwojowych Klientów
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę + kartę do prywatnej opieki medycznej
    • Po okresie próbnym -  pakiet benefitów (Karta Multisport, dofinansowanie lekcji języka angielskiego).

    Zakres obowiązków, w który Cię wdrożymy:

    • Prowadzenie kampanii sprzedażowych przez Internet z wykorzystaniem platform aukcyjnych do zakupu powierzchni reklamowej (AdWords, Facebook Business Manager, Twitter, Adform, Bid Manager i wiele innych)
    • Tworzenie strategii w obszarze Performance Media Marketing
    • Analiza kampanii na podstawie danych z systemów śledzących ruch na stronie (np. Google Analytics, Facebook Analytics)
    • Prowadzenie projektów w obszarze Performance Media Marketing
    • Przygotowywanie raportów z kampanii
    • Praca nad automatyzacją procesów w firmie
    • Tagowanie stron (zarządzanie kontenerem tagów GTM)
    • Tworzenie rekomendacji mediowych
    • Przygotowywanie strategii wsparcia w social mediach (Facebook, Twitter, Snapchat)

    Nasze oczekiwania wobec kandydatów:

    • Student/ka IV lub V roku, mile widziane kierunki związanego z naukami ścisłymi (informatyka, matematyka, statystyka, ekonometria)
    • Dobra znajomość Excela
    • Wysokie umiejętności analityczne
    • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie)
    • Zainteresowanie marketingiem, technologiami informatycznymi lub nowymi mediami
    • Chęć do nauki i podnoszenia kwalifikacji

    Osoby spełniające powyższe oczekiwania i zainteresowane ofertą, prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania wraz nr ref. PA/KK/06 oraz z klauzulą następującej treści:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesów rekrutacji prowadzonej przez: PHD Media Direction Sp Z.o.o oraz Media Direction Sp Z.o.o zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych."

    Administratorem Pana/Pani danych osobowych będzie każda ze spółek z osobna (wymienione w udzielanej klauzuli ze zgodą powyżej). Informujemy, że podanie swoich danych jest dobrowolne oraz, że przysługuje Panu/Pani prawo: dostępu do​ swoich danych, ich poprawiania oraz wniesienia żądania ich usunięcia lub zaprzestania ich przetwarzania w stosunku do każdej ze spółek z osobna.