Oferta pracy

Performance Specialist

Wirtualna Polska Media S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Wirtualna Polska Media S.A. - partner pierwszego wyboru Polaków, dostarczający angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujący w codziennych decyzjach. Niekwestionowany lider w kategorii mobile oraz poczta elektroniczna.

Zakres obowiązków:

  • Realizacja i optymalizacja kampanii rozliczanych w modelach efektywnościowych
  • Obsługa briefów i wycena kampanii Performance
  • Raportowanie działań optymalizacyjnych i przygotowywanie reportów post-buy
  • Tworzenie scenariuszy kampanii w oparciu narzędzia Marketing Automation
  • Obsługa wybranych narzędzi do emisji kampanii w kanałach: Display&Mailing, NativeAd, SEM, Social, Programmatic
  • Rekomendacja narzędzi i działań pozwalających podnosić efektywność kampanii Performance

Od kandydatów oczekujemy:

  • Znajomości zagadnień rządzących reklamą efektywnościową (CTR, CR etc.)
  • Znajomości procesu obsługi i realizacji kampanii Performance
  • Znajomości narzędzi analityki internetowej (GA, Gemius, Google Studio)
  • Praktycznej znajomości zastosowania danych o użytkownikach w reklamie online
  • Umiejętności analizy danych z wykorzystaniem MS Excel na poziomie średniozaawansowanym
  • Dokładności i precyzji w wykonywanych działaniach oraz nastawienie na zadaniowy tryb pracy

Oferujemy:

  • Pracę w największej grupie internetowej w Polsce
  • Intensywne szkolenie z obsługi systemów emisyjnych i optymalizacji kampanii Performance
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów pozapłacowych
  • Pracę przy kampaniach dla znanych marek i największych klientów e-commerce
  • Różnorodność realizowanych kampanii, która pozwala na ciągły rozwój umiejętności
  • Przyjazną atmosferę pracy w świetnie zgranym zespole

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy