Oferta pracy

Performance Specialist

Domodi Sp. z o.o.

  • Jaworska 13, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło dzień temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Jaworska 13

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie strategii działań performance marketingowych dla Grupy Domodi

  • Współpraca z wydawcami (portale, bazy mailingowe, wydawcy kuponowi, sieci afiliacyjne)

  • Tworzenie programu partnerskiego Grupy Domodi

  • Zarządzanie kampaniami w modelach FF, CPC, CPA optymalizowanych na transakcje

  • Analiza, optymalizacja i raportowanie efektów kampanii w trybie dziennym

  • Poszukiwanie nowych partnerów do współpracy

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze digital marketingu

  • Znajomość branży digital marketingu

  • Doświadczenie w pracy z feedami produktowymi, Google Tag Manager

  • Znajomość Google Analytics na poziomie średniozaawansowanym

  • Umiejętność pracy na wielowymiarowych danych z rozproszonych systemów

  • Mile widziane doświadczenie po stronie agencyjnej, sieci afiliacyjnej

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego na ambitnym stanowisku

  • Komfortowe i nowoczesne biuro przy ulicy Jaworskiej 13 we Wrocławiu, choć teraz w większości pracujemy zdalnie

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, kafeteria)

  • Wsparcie przy zorganizowaniu stanowiska do pracy zdalnej w Twoim domu

  • Swobodę zatrudnienia – umowa o pracę lub kontrakt

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • hybrydowy model pracy

  • dostęp do kafeterii