Programista Testów Automatycznych (Performance Tester)

  • Ważna jeszcze 10 dni
    do: 02 lip 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

AXA Avanssur SA Oddział II w Polsce

Chłodna 51

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • JMeter

  • JavaScript

Mile widziane

  • Docker

  • Azure DevOps

  • T-SQL

  • Elasticsearch

  • Vue.js

  • .NET

  • .NET Core

System operacyjny

O projekcie

Do naszego zespołu testerów poszukujemy osoby, która będzie brać udział w opracowaniu oraz we wdrożeniu procesu testów wydajnościowych. Tworzyć testy wydajnościowe z pomocą narzędzia JMeter oraz propagować i rozwijać wiedze ekspercką z tego zakresu.

Jednym z zadań będzie także rozwój wewnętrznego frameworku testowego, który jest obecnie migrowany do mikroserwisów (Docker).

Skala wykonywanych testów UI wynosi 200tys miesięcznie. Posiadamy własną infrastrukturę do wykonywania testów. Praca jest na co dzień w języku angielskim, ponieważ współpracujemy z wewnętrznym klientem zagranicznym.

Twój zakres obowiązków

  • Udział w opracowaniu oraz we wdrożeniu procesu testów wydajnościowych w projekcie

  • Tworzenie testów wydajnościowych - JMeter

  • Propagowanie oraz rozwijanie wiedzy eksperckiej z dziedziny testów wydajnościowych

  • Tworzenie oprogramowania w technologii .NET, wykorzystywanego dla realizowanych testów wydajnościowych

  • Praca w pełnym, dojrzałym cyklu tworzenia oprogramowania: kontrola jakości kodu, Continuous Integration/Deployment, wersjonowanie aplikacji, zautomatyzowane wdrożenia, wiele środowisk testowych, automatyzacja testów na maszynach wirtualnych

  • Organizowanie oraz przperowadzanie testów wydajnościowych

  • Przeprowadzanie testów automatycznych funkcjonalnych

Nasze wymagania

  • Posiadasz około 2 lata doświadczenia w automatyzacji testów i testowaniu oprogramowania

  • Posiadasz co najmniej rok doświadczenia w tworzeniu testów wydajnościowych

  • Posiadasz praktyczną znajomość co najmniej jednego z narzędzi do testów wydajnościowych

  • Posiadasz doświadczenie w programowaniu w C#, JavaScript (nie tylko związane z testowaniem)

  • Bardzo dobrze znasz język angielski

  • Posiadasz wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne

  • Jesteś samodzielny/-a i chętnie podejmujesz się nowych wyzwań

  • Stawiasz na jakość, a nie tylko na ilość, a testowanie oprogramowania jest dla Ciebie wciągające

  • Znajomość języka zapytań SQL

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • statyczna analiza kodu

  • automatyzacja testów

  • testy wydajnościowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • szkolenia wewnątrzfirmowe