Ta oferta pracy jest nieaktualna od 134 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Performance Tester

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 11.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Tester
    Gdańsk
    NR REF.: 1117181
    Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów. Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Tester Wydajnościowy

    Lokalizacja: Gdańsk
    Stosunek pracy: Współpraca B2B

    Zadania:

    • tworzenie, modyfikowanie i utrzymywanie testów wydajnościowych,
    • analizę wyników
    • planowanie rozwiązań z obszaru automatyzacji

    Wymagania:

    • Podstawowa wiedza z zakresu statystyki (testowanie wydajnościowe)
    • Doświadczenie w przeprowadzaniu testów automatycznych (ok. 2-3 lata)
    • Umiejętności programowania (preferowany język Python)
    • Doświadczenie w używaniu Dockera i wirtualizacji VM
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca współpracę w międzynarodowym zespole.
    • Elastyczność w podejściu do zadań (analiza, rozwój oprogramowania)
    • Umiejętności analityczne, motywacja do rozwiązywania problemów

    Oferujemy:

    • Możliwość pracy z utalentowanymi ludźmi w przyjemnym otoczeniu,
    • Rozwój umiejętności i wiedzy specjalistycznej,
    • Benefity: Mulitsport, Medicover.

    www.hays.pl