Personal Assistant

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Asystent
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 2019-09-06
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 2019-10-06)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Manpower to globalna firma o prawie 70 letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku Manpower obecny jest od 2001 roku i obecnie posiada prawie 35 oddziałów w całym kraju. Rolą Manpower jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Nasi kandydaci nie ponoszą żadnych opłat, nic nie ryzykują. Mogą za to wiele zyskać - profesjonalne doradztwo oraz wymarzoną pracę.
    Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław | Numer ref.: PAS/044/KWO

    Miejsce pracy: praca zdalna bądź w jednym z biur Klienta

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę tymczasową na rok z perspektywą przedłużenia
    • Pracę zdalną bądź w jednym z nowoczesnych biur Klienta
    • Pracę w międzynarodowym środowisku
    • Wyposażenie w narzędzia pracy - laptop
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

    Opis stanowiska:

    • Zarządzanie i organizacja kalendarza Managera
    • Wspieranie Managera w realizacji codziennych obowiązków
    • Przygotowywanie raportów, prezentacji oraz korespondencji
    • Obsługa rezerwacji podróży służbowych, w tym transportu i zakwaterowania
    • Rozliczanie wydatków w systemie Concur
    • Współpraca z personelem, dostawcami i klientami

    Wymagania:

    • Biegła znajomość języka angielskiego, min. C1 - praca w jęz. angielskim
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office - w szczególności Excel, Outlook, OneNote
    • Umiejętność rozwiązywania problemów
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
    • Poświęcenie uwagi detalom, szybkość działania, dyscyplina pracy

    Prosimy o przesłanie CV w języku polskim i angielskim.

    Kontakt: Manpower - ul. Mleczna 2, 49–300 Brzeg; tel. +48 606 779 423

    Jesteśmy pracodawcą tworzącym sprzyjające warunki zatrudnienia dla osób z niepełnosprawnością.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Zgodnie z obowiązującym prawem nie pobieramy opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
    Oferta dotyczy pracy tymczasowej
    Agencja zatrudnienia nr 412
    bottomopisopisopisopisopisopisopisopisopis