Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Personal - Finance Assistant

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 21.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Personal/Finance Assistant
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • wsparcie Zarządu w codziennej pracy
    • odpowiedzialność za obieg dokumentów i nadzór nad płynnością ich przepływu
    • zbieranie danych o firmie (finansowych, klienckich itp.), tworzenie raportów
    • wprowadzanie danych i ich aktualizacja
    • współpraca z pozostałymi działami
    • organizacja spotkań wewnętrznych i zewnętrznych
    • koordynacja kalendarza Członków Zarządu

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • wysoki poziom odpowiedzialności
    • skrupulatność
    • mile widziane: wyczucie trendów lifestyle’owych

    Co oferujemy:

    • bardzo szybki rozwój kompetencji miękkich dzięki współpracy z najwyższą kadrą menedżerską w firmie, w szczególności z: komunikacji, leadershipu i zarządzania swoją pracą w czasie
    • uczestnictwo w odpowiedzialnych projektach, rozwój merytoryczny w zakresie marketingu, finansów, PR
    • poznanie działania mechanizmów jednego z najlepszych domów mediowych w Polsce
    • praca w pozytywnej atmosferze
    • umowa o pracę + benefity
    • praca w najciekawszym biurze w Polsce