Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1145 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Personel Obsługi Kina

  • Kielce, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 04.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Multikino S. A. prowadzi i rozwija sieć nowoczesnych centrów rozrywkowych oferujących dużo więcej niż tylko kino - między innymi eventy, transmisje w formacie HD, imprezy promocyjne i marketingowe.

    Aktualnie do naszego kina poszukujemy:

    PERSONELU OBSŁUGI KINA
    Miejsce pracy: Kielce

    Zakres obowiązków:

    • obsługa kas biletowych
    • przygotowywanie i sprzedaż artykułów spożywczych
    • utrzymywanie czystości obiektu, dbałość o jakość obsługi klienta, zarówno
    • w salach projekcyjnych, jak i w punktach usługowych rozmieszczonych na terenie całego obiektu

    Wymagania:

    • dyspozycyjność
    • umiejętność pracy w zespole
    • komunikatywność
    • ukierunkowanie na klienta
    • dokładność i sumienność
    • umiejętność efektywnej organizacji pracy

    Oferujemy:

    • elastyczne godziny pracy
    • darmowe bilety
    • system premiowania
    • możliwość awansu i rozwoju wraz z firmą w Polsce

    Wszystkie osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesyłanie CV koniecznie z zawarciem klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych za pomocą przycisku Aplikuj.

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    bottom