Personnal Administration Specialist with Workday

Grafton Recruitment

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta - rozpoznawalnej międzynarodowej firmy z branży logistycznej - poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko specjalisty ds. kadr i płac.

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie administracji personalnej zgodnie z przepisami wewnętrznymi i kodeksem pracy

  • zakładanie i prowadzenie dokumentacji pracowniczej

  • prowadzenie ewidencji czasu pracy i nieobecności

  • monitorowanie urlopów

  • kontrola badań lekarskich pracowników

  • obsługa procesów płacowych ZUS, ZFŚS itp.

  • monitorowanie i koordynowanie szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy

  • wsparcie pracowników w zakresie administracji kadrowej

  • prowadzenie bazy danych w systemie HR

  • udział w procesie onboardingu nowych pracowników

Wymagania pracodawcy

  • bardzo dobra znajomość prawa pracy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • znajomość Workday - warunek konieczny

Pracodawca oferuje

  • prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie

  • premie półroczne

  • elastyczne godziny pracy (rozpoczęcie między 8:00, a 10:00)

  • praca w trybie hybrydowym (2 dni w tygodniu pracy z domu)

  • karta Multisport

Grafton Recruitment jest międzynarodową agencją doradczą działającą w obszarze HR, zajmującą się rekrutacją specjalistów oraz kadry zarządzającej średniego szczebla. Kompleksowo wspiera projekty typu greenfield, dokonuje analizy planów inwestycyjnych i ekspansji pod kątem potencjału rynku, infrastruktury i zasobów ludzkich. Działa zgodnie z najwyższymi standardami, koncentrując się na efektywności i budowaniu trwałych relacji z firmami i kandydatami. Świadczy usługi w całej Polsce, stacjonarne biura znajdują się w Warszawie Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i Łodzi, prowadzi projekty w Trójmieście. W Polsce świadczy usługi od 1997 roku, od 2018 roku jest częścią Gi Group, jednego z globalnych liderów świadczących usługi na rzecz rozwoju rynku pracy. Więcej: www.grafton.pl

Przewiń do profilu firmy