Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Personnel Administration Specialist

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 10.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    RTB House to działająca globalnie, polska firma specjalizująca się w innowacyjnej technologii retargetingu. Dzięki autorskiemu silnikowi do zakupu reklam, opartemu na algorytmach deep learning, RTB House pomaga klientom na całym świecie zwiększać sprzedaż i osiągać krótko-, średnio- i długo-terminowe cele.

    Firma została założona w 2012 roku i obsługuje aktualnie ponad 1500 klientów, na więcej niż 70 rynkach Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji i Pacyfiku oraz Ameryki Łacińskiej i Ameryki Północnej.

    W 2018 roku, po wdrożeniu deep learningu we wszystkich modułach wspierających efektywność kampanii reklamowych, RTB House otworzyło AI Marketing Lab. Nowa jednostka skupia się na opracowywaniu i rozwijaniu rozwiązań technologicznych dla branży marketingu.

    Zespół RTB House tworzy ponad 400 specjalistów i stale rośnie.
    Miejsce pracy: Warszawa

    Obowiązki:

    • przygotowywanie dokumentów personalnych w ramach spółek polskich oraz zagranicznych,
    • koordynowanie procesu zatrudniania nowych osób,
    • udział w tworzeniu oraz aktualizacji procedur,
    • koordynowanie procesów legalizacji pobytu oraz pracy cudzoziemców,
    • współpraca z biurem rachunkowym w zakresie naliczania wynagrodzeń,
    • wsparcie raportowe i analityczne.

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe,
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w przygotowywaniu dokumentów personalnych w ramach spółek zagranicznych),
    • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
    • doświadczenie w zakresie naliczania wynagrodzeń,
    • praktyczna znajomość obsługi programów pakietu MS Office,
    • mile widziana znajomość zagadnień z zakresu ubezpieczeń społecznych oraz podatku dochodowego od osób fizycznych,
    • samodzielność i dobra organizacja pracy własnej,
    • odpowiedzialność oraz umiejętność współpracy w zespole,
    • terminowość w wykonywaniu zadań oraz dbałość o szczegóły.

    Oferujemy:

    • pracę w firmie wiodącej w swojej branży,
    • dogodną lokalizację biura (przy stacji metra Wilanowska),
    • współfinansowanie kursu języka obcego oraz szkoleń,
    • uczestnictwo w unikalnym na rynku międzynarodowym projekcie.

    Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego.