Oferta pracy

Pharmacy Communication & Education Manager

USP ZdrowieO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie edukacją i komunikacją z farmaceutami w rynku aptecznym

  • Ścisła współpraca z Działem Marketingu w zakresie tworzenia i implementacji materiałów edukacyjnych skierowanych do profesjonalistów w rynku Aptecznym

  • Ściśła współpraca z Działem Sprzedaży w zakresie tworzenia i implementacji materiałów edukacyjnych skierowanych do terenowych Sił Sprzedaży oraz sekcji Kluczowych Klientów w rynku Aptecznym

  • Koordynacja wewnętrznych i zewnętrznych projektów edukacyjnych przy pomocy dostępnych narzędzi i kanałów komunikacji

  • Opracowywanie i wdrażanie usprawnień w komunikacji z farmaceutami przy pomocy odpowiednio dobranych narzędzi CRM

  • Udział w projektach związanych z wdrażaniem nowych i rozwojem istniejących systemów zarządzania i automatyzacji procesów edukacyjnych

  • Współpraca z dostawcami rozwiązań i narzędzi technologicznych w obszarze zdalnej edukacji

  • Przeprowadzanie diagnozy i post ewaluacji efektywności wewnętrznych i zewnętrznych projektów edukacyjnych

Nasze wymagania

  • Masz min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży farmaceutycznej (warunek konieczny)

  • Masz doświadczenie w pracy edukacyjnej z Działami Sprzedaży (np. trener sprzedaży)

  • Posiadasz wykształcenie wyższe

  • Jesteś dobrym organizatorem i cechuje Cię doskonała organizacja pracy własnej

  • Masz doświadczenie we wdrażaniu rozbudowanych projektów edukacyjnych

  • Masz wysokie umiejętności analityczne oraz komunikacyjne

  • Jesteś nastawiona/-y na poszukiwanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań

  • Masz doświadczenie w pracy z wykorzystaniem nowoczesnych technologii w obszarze zdalnej edukacji, komunikacji i digital marketingu

  • Dobrze znasz MS Office (szczególnie Excel, Power Point)

  • Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży FMCG i/lub Retail

To oferujemy

  • Pracę u lidera produktów OTC na rynku polskim

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko, na którym będziesz partnerem biznesowym dla Działu Sprzedaży i Działu Marketingu

  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz przyjazną atmosferę w pracy

  • Pakiet świadczeń dodatkowych, m.in. opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, do wyboru: pakiet sportowy, kartę kulturalno-sportową albo dofinansowanie do wypoczynku

  • Możliwość elastycznego łączenia pracy z biura z pracą z domu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie