Praca php developer (miłe widziane doświadczenie z e-commerce / magento)

Mamy dla Ciebie 18 ofert

Pobierz aplikację

Przeglądaj oferty wygodnie, również na mapie

Pobierz

Sprawdź oferty pracy zdalnej

Pracuj z miejsca, które najbardziej Ci odpowiada

Sprawdź
    • Wieliczka
    Opis stanowiska: Stawiamy na mocny rozwój w technologiach e-Commerce, więc przed Tobą mnóstwo wyzwań i ciekawych projektów. Niektóre z tych projektów już trwają, inne są w fazie pomysłu, dlatego liczymy, że Twoje doświadczenie i zaangażowanie...
    opublikowana: 20 kwietnia 2021
      • Gdańsk
      Twoje zadania: Poszukujemy Back-end Developera, który dołączy do naszego zespołu eCommerce. Będziesz częścią międzynarodowych projektów, pracując w zwinnym podejściu nad rozwijaniem aplikacji i tworzeniem rozwiązań dla firm z różnorodnych branż....
      opublikowana: 19 kwietnia 2021
        • 16 lokalizacji
        Twój zakres obowiązków, Praca w projektach e-commerce (dla rynku DACH), Praca w mniejszych zespołach w Scrum lub Kanban - zależnie od fazy projektu, (tu sprawdzisz, jak to robimy - https://www.youtube.com/watch?v=CaERNJhJT9E&feature=youtu.be),...
        opublikowana: 16 kwietnia 2021