Filtruj wyniki

Miejsce pracy
    • Pokaż więcej województw
Kategorie
  • Pokaż więcej kategorii
Pracodawca
Forma zatrudnienia
  • Pokaż więcej
Poziom stanowiska
Zarobki brutto
Wymagany język
  • Pokaż więcej języków
Oferty z okresu
  • Chcę otrzymywać podobne oferty pracy na e-mail!

    php developer / full stack

    Tak, chcę!

  • 8 - 10 tys. zł brutto

    Katowice, śląskie 22.06.2018

    Opis stanowiska: Szukamy zdolnych nie bojących się wyzwań osób, chcących poszerzać swoją wiedzę zawodową każdego dnia. Osoba zatrudniona na stanowisku programisty PHP - FullStack Developera będzie odpowiedzialna za tworzenie oraz wdrażanie nowych...

  • Kraków, małopolskie 14.06.2018

    Oferujemy współpracę w oparciu o B2B. Wymagania: Bardzo dobra znajomość PHP (PHP7) Bardzo dobra znajomość technologii webowych ( HTML5, CSS, JavaScript, XML, DTD ) Dobra znajomość relacyjnych baz danych ( MySQL, Oracle ) Doświadczenie w...

  • Warszawa, mazowieckie 07.06.2018

    Rola w zespole Współtworzenie architektury usług webowych; Developer backend lub full-stack (poziom regular). Zakres obowiązków: Aktywny rozwój stron, z których korzystają miliony użytkowników dziennie (m.in. pudelek.pl kafeteria.pl); Tworzenie...