Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

PHP backend developer

ecVision S.A.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Percona

  • MariaDB

  • MySQL

  • Kanban

  • SCRUM

  • Agility

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój istniejącego systemu monitoringu wizyjnego i inteligentnej analizy obrazu.

  • Tworzenie nowych aplikacji opartych o PHP (Laravel) / Vue.js / NodeJS - fullstack.

  • Rozwój aplikacji dla dużych międzynarodowych korporacji jak również małych i średnich firm.

  • Planowanie architektury nowych aplikacji i serwisów internetowych.

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość programowania obiektowego w PHP (7.X) .

  • Pojęcie o wzorcach projektowych - najlepiej na poziomie praktycznym, ale teoria też wystarczy (praktykę zdobędziesz u nas).

  • Znajomość MySQL i języka SQL na poziomie pozwalającym optymalizować zapytania.

  • Płynne posługiwanie się systemem kontroli wersji (GIT)

Mile widziane

  • Znajomość Agility/SCRUM/Kanban

  • Znajomość Laravel lub Symfony

  • Znajomość bazy danych MySQL, MariaDB, Percona

  • Znajomość frontendowych technologii takich jak: JS, JS DOM, jQuery, ReactJS, Vue.js, bootstrap, sass/less, css3, RWD

To oferujemy

  • Elastyczna forma zatrudnienia (B2B, dzieło, zlecenie, umowa o pracę) z atrakcyjnym wynagrodzeniem uzależnionym od Twojego doświadczenia

  • Pracę przy jednym projekcie, gdzie będziesz miał wpływ na rozwiązania technologiczne i tworzenie kodu „od zera’

  • Środowisko pracy dbające o standardy developmentu (code review, deployment, wsparcie Architekta, automatyzacja testów)

  • Możliwość udziału w wewnętrznych szkoleniach rozwojowych

  • Premię za polecenie kandydatów do pracy

  • Możliwość pracy lokalnej ( biuro w Warszawie) , całkowicie zdalnej lub łączonej oraz elastyczne godziny pracy

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • wewnętrzne szkolenia rozwojowe

Dynamicznie rozwijająca się firma ecVision S.A. poszukuje osób do zespołu tworzącego system Monitoringu wizyjnego i inteligentnej analizy obrazu.

Na backendzie używamy PHP 7 z frameworkiem Laravel i MySQL/MariaDB. Kładziemy duży nacisk na wykorzystanie właściwych wzorców projektowych, wydajność i skalowalność kodu. Większość funkcjonalności staramy się realizować asynchronicznie.

Przewiń do profilu firmy