Oferta pracy

PHP Backend Developer

autoDNA.plO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP 7 – advanced/regular

  • MySQL – advanced/regular

  • SVN / GIT – advanced/regular

  • Communication skills – regular

  • Problem Solving – regular

  • Znajomości minimum jednego frameworka MVC dla PHP – regular

  • Code Review – regular

Mile widziane

  • DevOps

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i rozwój oprogramowania w technologiach m.in. PHP, MySQL;

  • Utrzymanie systemów e-commerce;

  • Projektowanie nowych, rozwijanie istniejących aplikacji oraz ich integracja z nowymi mikro usługami REST/SOAP i systemami zewnętrznymi;

  • Rozwiązywanie codziennych wyzwań w projektach oraz dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniami z zespołem;

  • Dbanie o utrzymywanie niskiego długu technologicznego i wysokiej jakości kodu;

  • Pisanie testów jednostkowych oraz robienie review kodu swoim kolegom;

  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu (backend, frontend, testerzy, analitycy);

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (Informatyka lub pokrewne);

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • Bardzo dobra znajomość PHP (PHP 7), MySQL, SVN/GIT;

  • Znajomość jednego z frameworków PHP zgodnych z MVC (mile widziana znajomość: Framework CodeIgniter lub chęć do jego nauki);

  • Znajomość relacyjnych baz danych;

  • Mile widziana znajomość JavaScript, HTML5, CSS;

  • Dobra znajomość nowych technologii;

  • Angielski min. B1;

  • Dobra komunikatywność;

  • Umiejętność rozwiązywania problemów;

To oferujemy

  • Pracę zgodną z filozofią BizDevOps opartą na zwinnie działających zespołach w ramach Scrum;

  • Najlepsze narzędzia i technologie w pracy: PHP 7.2/PHP 7.4, tak będziemy migrować do 8.x, MySQL (MySQL/PostgreSQL), Framework CodeIgniter;

  • Pracę w rozwijającym się środowisku biznesowym, dającym okazję do praktycznego wykorzystywania umiejętności;

  • Możliwość wprowadzania nowych pomysłów i rozwiązań;

  • Nowoczesne biuro w dobrej lokalizacji z udogodnieniami dla kierowców i rowerzystów;

  • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę, współpracę B2B;

  • Elastyczne godziny pracy (preferujemy zadaniowy czas pracy);

  • Coroczny budżet szkoleniowy do wykorzystania dla pracowników (szkolenia, kursy, studia);

  • Bezpłatne lekcje języka angielskiego;

  • Min. 20 dni płatnego urlopu niezależnie od formy współpracy;

  • Darmowe obiady w ramach Sprint Break’a;

  • Samochód służbowy do dyspozycji pracowników;

  • Cykliczne spotkania integracyjne, a raz w roku wyjazd dla wszystkich pracowników;

  • Codzienne wizyty kilku dostawców z jedzeniem – potocznie nazywanych „Panem Kanapką”;

  • Kawę, herbatę, soki i inne napoje bez limitu;

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

autoDNA.pl

Jesteś ambitną osobą, która potrafi analizować, programować, rozwijać oprogramowanie, kręcą Cię bazy danych oraz rozbudowane systemy e-commerce.

Do tego interesuje Cię temat procesu wytwórczego oprogramowania wysokowydajnych aplikacji przetwarzających dziesiątki tysięcy zapytań dziennie i chcesz mieć realny wpływ na jakość tworzonych produktów-softwarowych aplikacji, myślisz o samodoskonaleniu a także cenisz sobie pracę w kameralnej atmosferze?

Jeśli tak - aplikuj do nas!

autoDNA jest wiodącym dostawcą raportów historii pojazdów używanych z Europy i USA.

Nasze produkty umożliwiają weryfikację historii pojazdu.

Zatrudniamy już blisko 40 osób, realizując codzienne obowiązki w wydzielonych Zespołach technologicznych składających się z 8-9 osób, w których pracownicy pełnią rolę developerów, testerów, analityków w nowoczesnym biurze w Łodzi! Cenimy bardzo pracę zespołową, zapewniamy pracę w młodych, dynamicznych zespołach, w przyjaznej atmosferze 😊

Nasz zespół tworzy i rozwija własny system e-commerce oraz aplikacje webowe obsługujące dziennie dziesiątki tysięcy klientów. Skupiamy się na dostarczaniu rozwiązań e-commercowych, zoptymalizowanych pod popularne wyszukiwarki, pracujemy w metodyce SCRUM, dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem wewnątrz zespołu, lubimy niestandardowe pomysły.

Przewiń do profilu firmy

Poszukujemy Programisty PHP Back-end Developera, do naszego zespołu scrumowego utrzymującego i rozwijającego wielojęzyczny systemy e-commerce oraz pozostałe aplikacje webowe, zoptymalizowane pod kątem popularnych wyszukiwarek internetowych, w planach rozwoju aplikacje mobilne.