Oferta pracy

PHP Backend Developer

Sunrise System sp. z o.o. sp. k.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • Symfony

  • SQL

  • AWS

Mile widziane

  • RabbitMQ

  • Redis

  • Docker

  • GitLab

  • MongoDB

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Udział w innowacyjnym projekcie, organizowanym według najwyższych standardów;

  • Rozwój i utrzymanie aplikacji z wykorzystaniem PHP 8, Symfony 5, Api Platform;

  • Projektowanie dedykowanych rozwiązań;

  • Dbanie o wysoką jakość wytwarzanego oprogramowania/kodu;

  • Praca w nowoczesnej organizacji zespołu Software Engineering (PMO, PO, SEM);

  • Realny wpływ na projekt i organizację zespołu;

  • Wsparcie juniorów we wdrażaniu do projektu;

  • Praca w zespole rozproszonym w pełni zdalnie.

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie komercyjne w Symfony, w tym w projektach o dużej skali;

  • Doświadczenie w pisaniu wartościowych testów jednostkowych;

  • Doświadczenie w pracy z usługami w chmurze (np.: AWS);

  • Znajomość konteneryzacji oraz zrozumienie procesów CI/CD;

  • Zrozumienie metod działania technologii frontendowych;

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 30

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • scrum

Skład zespołu

  • frontend developer
  • devOps
  • tester manualny
  • product owner
  • project manager
  • scrum master
  • graphic designer
  • UI designer
  • UX designer
  • UX researcher
  • analityk systemowy
  • specjalista SAP
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • wzorce projektowe

  • DDD

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Dogodne, wspólnie wynegocjowane warunki współpracy – wynagrodzenie, benefity;

  • Liczne szkolenia pozwalające rozwijać umiejętności;

  • Projekty dzięki, którym będziesz mógł się rozwijać oraz wykazać kreatywnością;

  • Samodzielność i swobodę przy realizacji powierzonych zadań;

  • Pracę w pełni zdalną, bądź model hybrydowy w jednym z naszych biur;

  • Pracę u niepodważalnego krajowego lidera branży SEO/SEM;

  • Liczne benefity pozapłacowe (m.in. pakiet medyczny LuxMed, bonusy MyBenefit).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Mimo, że jesteśmy obecni na rynku już ponad 18 lat, to wciąż mamy energię start up’u za to dużo większe doświadczenie, które pomaga nam z głową rozwijać się we właściwym kierunku. Dzięki temu ciągle poszukujemy nowych talentów. Jeśli myślisz przyszłościowo o swojej karierze, to praca w agencji interaktywnej jest tym, czego szukasz! Aplikuj i dołącz do świetnej ekipy w nowoczesnej, szybko rozwijającej się branży!

#JasnyKierunekKariery

Przewiń do profilu firmy