Logo Pracuj.pl

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP 7/8

  • OOP

  • MVC

  • Symfony 4/5

  • RestApi’s

  • MySQL

  • SQAP

  • PostgreSQL

  • PHPUnit

  • Docker

  • Redis

  • Google Cloud Platform

  • Git

Twój zakres obowiązków

  • Pełnoskalowe wdrożenia aplikacji webowych
  • Wdrożenia dodatkowych funkcjonalności aplikacji webowych
  • Integracje z systemami zewnętrznymi – zewnętrzne systemy typu CRM, e-commerce, ERP, Marketing Automation
  • Utrzymanie i rozwój aplikacji webowych
  • Optymalizacja kodu
  • Optymalizacja wydajność aplikacji webowych
  • Głowna rola – Software developer

Nasze wymagania

  • Minimum 4 letnie komercyjne doświadczenie developerskie
  • Minimalny poziom kompetencyjny – middle / regular developer
  • Preferencja backend developer z ew. komplementarnymi kompetencjami frontendowymi jako uzupełnienie
  • Możliwość rozliczania w trybie B2B – Spółka lub JDG
  • Doświadczenie w pracy zdalnej
  • Mile widziane doświadczenie w pracy kontraktorskiej
  • Komunikatywna języka angielskiego w mowie

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu

Etapy rekrutacji

1

Analiza CV

2

Rozmowa ogólna

3

Rozmowa techniczna

4

Decyzja – 24/48 h

PHP Backend Developer, opolskie