Ta oferta pracy jest nieaktualna od 156 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

PHP Developer

  • Andrychów, Gorlice, Kraków, Nowy Sącz, Olkusz, Oświęcim, Tarnów, Wieliczka, małopolskie
  • Specjalista
  • 15.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Region: małopolskie

    Co warto wiedzieć?

    Ebexo to dostawca wysokiej jakości rozwiązań e-commerce na polskim rynku. Mówiąc najkrócej - tworzymy sklepy internetowe, które świetnie sprzedają.

    Miejsce pracy: Wrocław lub zdalnie (cała Polska)

    Opis stanowiska:

            Jaki byłby zakres Twojej pracy?
    • Rozwój platformy Ebexo poprzez pisanie nowych funkcjonalności
    • Implementacja nowych i konserwacja obecnych integracji platformy z zewnętrznymi firmami (hurtownie, płatności on-line, porównywarki cenowe, kurierzy, marketing, księgowość)
    • Obsługa procesu migracji na platformę Ebexo

    Wymagania:

            Nasze oczekiwania wobec Ciebie?

    • Dobra znajomość programowania w PHP7 oraz baz danych MySQL
    • Znajomość Symfony3, JavaScript i jQuery, Git, HTML5

           Co mile widzimy?
    • Doświadczenie w pisaniu integracji z zewnętrznymi dostawcami (REST API, SOAP, XML, CSV)
    • Komercyjne doświadczenie
    • Umiejętność tworzenia testów jednostkowych
    • Doświadczenie w migracji danych między różnymi platformami e-commerce
    • Zainteresowanie branżą e-commerce

    Oferujemy:

            Co możemy Ci zaoferować?

    • Zdecydowanie stałe i stabilne zatrudnienie (b2b/umowa o pracę)
    • Nieformalną atmosferę pracy wśród uśmiechniętych i życzliwych ludzi
    • Otwartość na pomysły dla Twojego rozwoju zawodowego
    • Współtworzenie jednej z najlepszych platform sklepowych na rynku
    • Komfortowe otoczenie pracy w wysokiej klasy biurowcu na wrocławskim rynku (istnieje możliwość pracy zdalnej)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."