Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Merinosoft Spółka z o. o. (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz wziąć udział także w przyszłych procesach rekrutacji dodaj do swojego CV następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji zarówno tego jak i przyszłych procesów rekrutacji organizowanych przez Merinosoft Sp. z o.o. zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych, w tym Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 94/46/WE oraz ustawy z dnia 10 maja 2018 r o ochronie danych osobowych. W tym miejscu, zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych, informujemy, że Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Merinosoft Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, przy ul. Poleskiej 61.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Merinosoft Sp. z o.o.

PHP Developer

Merinosoft Sp. z o.o.O firmie

6 0009 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 03 cze 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML5

  • CSS

  • JavaScript

  • Bootstrap

Mile widziane

  • framework MVC

  • framework VUE.JS

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • realizacja projektów aplikacji webowych,

  • rozwój oprogramowania (analiza wymagań, projektowanie rozwiązań),

  • implementacja rozwiązań zgodnie z założeniami biznesowymi,

  • diagnoza i rozwiązywanie problemów dotyczących oprogramowania, zgłaszanych przez zespół testów i wdrożeń oraz użytkowników końcowych.

Nasze wymagania

  • znajomość HTML5/CSS/JavaScript/Bootstrap,

  • rozumienie idei programowania zorientowanego obiektowo,

  • dbałość o jakość kodu źródłowego oraz jego czytelność,

  • odwaga w podejmowaniu nowych wyzwań i chęć do eksperymentowania z różnymi rozwiązaniami,

  • pasja do tego co robisz - programowanie jest dla Ciebie czymś więcej niż zwykłą pracą.

  • frameworka MVC (Laravel, CakePHP, CodeIgniter, Yii lub inny)

  • frameworka VUE.JS,

  • języka SQL oraz baz danych open source,

  • systemu kontroli wersji (korzystamy z Git).

To oferujemy

  • pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • elastyczne godziny pracy, możesz zacząć między 7 a 9,

  • pracę w zespole nastawionym na współpracę a nie na rywalizację,

  • dofinansowanie do 3000 PLN rocznie do szkoleń związanych rozwojem kompetencji na Twoim stanowisku,

  • dofinansowanie w kwocie do 1200 PLN rocznie do min.: wypoczynku, siłowni, basenu, kina, teatru, opery, koncertów

  • bezpłatny parking samochodowy przy siedzibie firmy praktycznie w centrum miasta,

  • parking rowerowy oraz dogodny dojazd komunikacją miejską.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

W 1989 roku czterech kolegów stworzyło firmę Merinosoft. Od początku realizowaliśmy projekty głównie w oparciu o własne produkty i rozwiązania. I tak jest do tej pory. Będąc ich producentem posiadamy pełne prawa autorskie, a co za tym idzie możliwość ich modyfikacji i rozwoju. Obecnie prace rozwojowe skupiają się na wykorzystaniu technologii webowych i mobilnych (Android).

Aktualnie na pokładzie mamy ponad 40 pracowników. W trakcie spotkań analitycznych każdy ich uczestnik dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, korzystając równolegle z wiedzy i doświadczenia kolegów. We współpracy z klientami powstają innowacyjne rozwiązania dla firm z różnych branż. Siłą tych rozwiązań jest połączenie interdyscyplinarnej wiedzy biznesowej z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Dołącz do nas i współtwórz najnowocześniejsze rozwiązania webowe oraz mobilne. Czekamy na Ciebie!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich CV za pomocą przycisku APLIKUJ

lub osobiście do siedziby firmy Białystok, ul. Poleska 61, tel. 85 66 44 777.

Wybrane osoby poprosimy na rozmowę kwalifikacyjną.