Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

PHP Developer

OTTO Work Force

  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

    Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • PHP

Mile widziane

  • Symfony

  • Zend Framework

  • ORM

  • JSON

  • XML

  • SOAP

  • REST

  • Docker

  • React.js

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie i utrzymywanie aplikacji, z wykorzystaniem PHP 7.x (OOP),

  • Profilowanie aplikacji i optymalizowanie ich pod względem wydajności,

  • Wytwarzanie oprogramowania przy użyciu TDD,

  • Projektowanie nowych rozwiązań,

  • Realizowanie projektów w metodykach Scrum/Agile,

  • Współpracowanie z działem testów i jakości.

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. 2 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku programisty,

  • Odznaczasz się solidnością i dokładnością w wykonywanych obowiązkach,

  • Masz wiedzę z zakresu programowania obiektowego, znasz wzorce projektowe i architektoniczne,

  • Jesteś zaznajomiony z relacyjnymi bazami danych i tworzeniem zapytań SQL,

  • Posiadasz zdolność analizowania i rozwiązywania problemów.

  • REACT, framework: Symfony, Zend Framework lub podobne,

  • Zagadnień mapowania relacyjno-obiektowego ORM,

  • Zakresu wymiany danych: JSON, XML, SOAP, REST,

  • Systemu LINUX oraz Docker.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile
  • scrum

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B),

  • Dostęp do nowoczesnych rozwiązań technologicznych: Rally, Confluence, narzędzia CI, GitLab.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i rozwoju swoich kompetencji w prężnie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu,

  • Bardzo dobrą atmosferę w zespole z pozytywnym nastawieniem.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • program MyBenefit

  • bony z okazji ślubu

  • wspólne wyjazdy

Jesteśmy wiodącą firmą specjalizującą się w rekrutacjach tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym na poziomie krajowym i międzynarodowym. W OTTO zetkniesz się z kulturą, w której przedsiębiorczość, samorealizacja i pasja do pracy jest doceniana.

Przewiń do profilu firmy