Oferta pracy

PHP Developer

OTTO Work Force

  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

    Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

OTTO Work Force jest wiodącą firmą specjalizującą się w rekrutacjach tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym na poziomie krajowym i międzynarodowym. W OTTO zetkniesz się z kulturą, w której przedsiębiorczość, samorealizacja i pasja do pracy jest doceniana.

Technologie u pracodawcy

Wymagane

  • SQL

  • Confluence

  • JS

  • Azure DevOps

  • PHP

  • Jira

Mile widziane

  • Symfony

  • XML

  • Docker

  • React

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój i utrzymywanie aplikacji, z wykorzystaniem PHP 8.x (OOP)

  • Profilowanie aplikacji i ich optymalizacja pod względem wydajności

  • Wytwarzanie oprogramowań przy użyciu TDD

  • Projektowanie nowych rozwiązań

  • Realizacja projektów w metodykach Scrum/Agile

  • Współpraca z działem testów i jakości

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na stanowisku programisty

  • Solidność i dokładność w wykonywanych obowiązkach

  • Wiedza z zakresu programowania obiektowego, znajomość wzorców projektowych i architektonicznych

  • Zaznajomienie z relacyjnymi bazami danych i tworzeniem zapytań SQL

  • Zdolność analizowania i rozwiązywania problemów

  • Znajomość REACT, framework: Symfony, Zend Framework lub podobne

  • Znajomość zagadnień mapowania relacyjno-obiektowego ORM

  • Znajomość zakresu wymiany danych: JSON, XML, SOAP, REST

  • Znajomość systemu LINUX oraz Docker

Organizacja pracy

Sposób pracy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

Sposób pracy nad projektem

  • TDD

    Pracodawca oferuje

    • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B)

    • Dostęp do nowoczesnych rozwiązań technologicznych: Rally, Confluence, narzędzia CI, GitLab

    • Możliwość rozwoju zawodowego i rozwoju swoich kompetencji w prężnie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu

    • Bardzo dobrą niekorporacyjną atmosferę w zespole z pozytywnym nastawieniem

    • Pakiet benefitów

    • Benefity

    • możliwość pracy zdalnej

    • owoce

    • spotkania integracyjne

    • brak dress code’u

    • program rekomendacji pracowników

    • wspólne wyjazdy

    • prezent z okazji ślubu

    • program MyBenefit

    • karta Multisport