Ta oferta pracy jest nieaktualna od 131 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

PHP Developer

  • Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Brzeg, Kluczbork, Prudnik, Strzelce Opolskie, Krapkowice, Namysłów, opolskie
  • Specjalista
  • 2018-06-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Region: opolskie

    Co warto wiedzieć?

    Ebexo to dostawca wysokiej jakości rozwiązań e-commerce na polskim rynku. Mówiąc najkrócej - tworzymy sklepy internetowe, które świetnie sprzedają.

    Miejsce pracy: Wrocław lub zdalnie (cała Polska)

    Opis stanowiska:

            Jaki byłby zakres Twojej pracy?
    • Rozwój platformy Ebexo poprzez pisanie nowych funkcjonalności
    • Implementacja nowych i konserwacja obecnych integracji platformy z zewnętrznymi firmami (hurtownie, płatności on-line, porównywarki cenowe, kurierzy, marketing, księgowość)
    • Obsługa procesu migracji na platformę Ebexo

    Wymagania:

            Nasze oczekiwania wobec Ciebie?

    • Dobra znajomość programowania w PHP7 oraz baz danych MySQL
    • Znajomość Symfony3, JavaScript i jQuery, Git, HTML5

           Co mile widzimy?
    • Doświadczenie w pisaniu integracji z zewnętrznymi dostawcami (REST API, SOAP, XML, CSV)
    • Komercyjne doświadczenie
    • Umiejętność tworzenia testów jednostkowych
    • Doświadczenie w migracji danych między różnymi platformami e-commerce
    • Zainteresowanie branżą e-commerce

    Oferujemy:

            Co możemy Ci zaoferować?

    • Zdecydowanie stałe i stabilne zatrudnienie (b2b/umowa o pracę)
    • Nieformalną atmosferę pracy wśród uśmiechniętych i życzliwych ludzi
    • Otwartość na pomysły dla Twojego rozwoju zawodowego
    • Współtworzenie jednej z najlepszych platform sklepowych na rynku
    • Komfortowe otoczenie pracy w wysokiej klasy biurowcu na wrocławskim rynku (istnieje możliwość pracy zdalnej)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Ebexo, które jest marką i własnością: ibero - agencja interaktywna Łukasz Strzelec z siedzibą we Wrocławiu (50-125), ul. Św. Mikołaja 8-11 (Pracodawca), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez ibero - agencja interaktywna Łukasz Strzelec danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
    W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]