Oferta pracy

Grupa KBR Chlewiński i Kozłowski spółka jawna

8 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • SQL

  • MySQL

  • ORM

  • PHP Slim

  • Laravel

  • Git

  • Composer

  • HTML

  • CSS

  • JS

  • TWIG

Mile widziane

  • Vue.js

Twój zakres obowiązków

Nasz obszar działania to B2B – realizujemy kampanie content marketingu oraz link buildingu dla agencji i firm samodzielnie zajmujących się SEO.

W Polsce pracujemy m.in. dla Allegro, Ceneo, Empik, Rankomat i ponad 100 agencji reklamowych.

Cały zespół Linkhouse tworzy 13 osób - obecnie wszyscy pracujemy zdalnie.

Cały czas pracujemy nad automatyzacją działań i tworzeniem niezbędnych narzędzi dla naszych klientów.

Zespół programistów zaangażowany w ten projekt liczy aktualnie 3 osoby i szukamy 2 kolejnych.

Co i jak robimy?

Rozwijamy narzędzie app.linkhouse.co – platformę automatyzującą sprzedaż i realizację świadczonych przez nas usług, zintegrowanąz kilkunastoma zewnętrznymi narzędziami przeznaczoną na kilkanaście zagranicznych rynków.

Projekt oparty jest na frameworku PHP Slim z użyciem ORM Eloquent. Frontend napisany jest z użyciem vueJS. Korzystamy także z rabbitMQ i Redis.

Idealny kandydat to programista PHP na poziomie co najmniej 'mid' z doświadczeniem we frontendzie (chcący rozwijać się w kierunku full stacka).

Nasze wymagania

  • Co najmniej kilkuletnie doświadczenie komercyjne

  • Bardzo dobra znajomość PHP 7

  • Bardzo dobra znajomość SQL i baz MySQl (z szczególnym uwzględnieniem wydajności bazy) oraz ORM (preferowany Eloquent)

  • Bardzo dobra znajomość przynajmniej jednego frameworka (preferowany PHP Slim lub Laravel)

  • Dobra znajomość GIT, Composer

  • Umiejętności analizowania, debugowania i refaktoryzaji kodu,

  • Umiejętność tworzenia bezpiecznego i optymalnego pod kątem wydajności kodu

  • Doświadczenie w używaniu różnego rodzaju API

  • Wiedza na temat metod i praktyk testowania kodu

  • Podstawowe umiejętności frontendowe (HTML, CSS, JS, TWIG. Znajomość VueJS będzie dużym plusem)

  • Bardzo dobra znajomość HTML, JS, CSS (+mile widziane preprocesory)

  • Bardzo dobra znajomość frameworka VueJS lub doświadczenie z innymi reaktywnymi frameworkami i gotowość aby szybko opanować Vue

  • Technologie AJAX, Bootstrap, JSON, doświadczenie z różnego rodzaju API

  • Umiejętność tworzenia bezpiecznego, responsywnego i optymalnego pod kątem wydajności kodu

  • Wiedza na temat SOLID, DRY, KISS od strony praktycznej

  • Znajomość Vagrant/Docker, RabbitMQ, Redis, ElasticSearch, JSON

  • Podejście mentorskie i zrozumienie biznesu

  • Znajomość systemów unixowych i umiejętności ich konfiguracji

To oferujemy

  • Istotny wpływ na kształt projektu (aktualnie zespół programistów liczy 3 osoby)

  • Dużą dowolność w sposobie realizacji powierzonych zadań i doborze narzędzi

  • Pracę przy długoterminowym projekcie w stabilnej firmie (100% wzrostu w 2020 roku)

  • Opiekę medyczną

  • Pracę w 100% zdalnie