Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

PHP Developer

Diverse CG Sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Specjalista (Mid / Regular)

Diverse CG jest nowoczesną firmą technologiczną, gromadzącą w swoich szeregach profesjonalistów powiązanych z IT. W związku z ciągłym rozwojem i dużą ilością projektów rekrutacyjnych, jakie prowadzimy dla naszych Partnerów, szukamy osoby, która dołączy do nas jako:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Udział w spotkaniach scrumowych
  • Planowanie tasków
  • Pisanie testów jednostkowych
  • Review
  • Tworzenie oprogramowania
  • W części projektów tworzenie API restowego
  • Pisanie zapytań do baz danych
  • Tworzenie kodu nastawionego na wysoką wydajność i niezawodność

WYMAGANIA:

  • Możliwość rozpoczęcia pracy najpóźniej w grudniu
  • Umiejętność posługiwania się systemem kontroli wersji GIT
  • mSQL - doświadczenie w pracy z bazami danych - min. rok
  • Znajomość Rest.API - praktyczne doświadczenie w integracji
  • Znajomość PHP min. 3 letnie doświadczenie
  • Praktyczna znajomość Symfony 4
  • Znajomości dobrych praktyk SOLID
  • Znajomość RabbitMQ, Elasticsearch
  • Mile widziane doświadczenie w branży fintech

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
  • Możliwość pracy 100% zdalnie
  • Dofinansowanie do karty multisport
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ciekawe oraz rozwojowe projekty
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną podaną przez Administratora Danych dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb procesu tej rekrutacji oraz dla realizacji przyszłych projektów rekrutacyjnych.

Ogłoszenie archiwalne