Oferta pracy

PHP Developer

Wakacje.plO firmie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Wakacje.pl

aleja Grunwaldzka 413

Gdańsk

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • PostgreSQL

  • MySQL

  • MongoDB

  • Git

  • Rest API

Mile widziane

  • Docker

  • Symfony

  • Phalcon

  • DDD

  • Slim

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

Szukamy programisty z doświadczeniem komercyjnym w budowaniu aplikacji opartych przede wszystkim o kod obiektowy w PHP w wersjach 7.x

Nasze wymagania

  • Znajomości PHP w najnowszych wersjach 7.x

  • Logicznego i kreatywnego myślenia

  • Znajomości zasad projektowania obiektowego

  • Co najmniej dobrej znajomości baz danych, zarówno tych relacyjnych jak PostgreSQL lub MySQL, jak i nierelacyjnych jak MongoDB

  • Znajomości zasad REST API

  • Znajomości GIT

  • Przynajmniej podstawowej umiejętności poruszania się w konsoli Linux

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym zrozumieć dokumentację techniczną

  • Znajomość frameworków PHP, np. Slim, Symfony, Phalcon

  • Znajomość DDD

  • Umiejętność korzystania z Dockera

  • Umiejętność używania Elasticsearch czy Grafany

  • Znajomość zasad czystego kodu i zasad PSR

  • Duża kultura osobista i chęć propagowania wiedzy oraz pomocy innym

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • tester manualny
  • product owner
  • project manager
  • UI designer
  • UX designer
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • wzorce projektowe

  • DDD

  • Continuous Deployment

  • DevOps

  • SysOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • zarządzanie długiem technologicznym

  • pentesty

  • środowiska testowe

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej oraz elastyczne godziny pracy (nasze core-hours to 10-15)

  • Nie stosujemy systemów do monitorowania czasu pracy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • W miarę naszych możliwości inwestujemy w siebie i nasz rozwój. Jeździmy na konferencje takie jak Devoxx, PHPCon, sami też bierzemy w nich czynny udział np. Tech3Camp

  • Dajemy dużą możliwość rozwoju nie tylko przez wyjazdy na konferencje, ale też możliwość podejmowania decyzji o użytych technologiach, czy metodach rozwiązania problemów

  • Organizujemy szkolenia wewnętrzne, na których opowiadamy o naszych sukcesach czy niepowodzeniach

  • Możliwość pracy zdalnej

  • W wolnych chwilach lubimy razem napić się piwa, wyskoczyć na wspólny obiad lub pograć na konsoli, w piłkarzyki czy ping ponga w naszym relaxroom.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • inicjatywy dobroczynne

  • nie stosujemy systemów do monitorowania czasu pracy

Etapy rekrutacji
1

Analiza Twojej aplikacji

2

Rozmowa z pracownikiem HR i Managerem (dbamy o Twój komfort)

3

Informacja zwrotna (zawsze)

4

Formularz osobowe

5

Podpisanie umowy

6

Welcome pack

7

Szkolenie/OnBoarding

Wakacje.pl

Na co dzień spełniamy wakacyjne marzenia setek tysięcy naszych Klientów. Z pasją i #ENERGIĄ zachęcamy ich do poznawania nowych zakątków świata, dzieląc się naszą miłością do podróżowania. Codziennie stawiamy przed sobą nowe cele i zadania, które – dzięki jednej z naszych kluczowych wartości, #WSPÓŁPRACY – realizujemy z dużą #SKUTECZNOŚCIĄ i #ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Nie spoczywamy na laurach! Cały czas podnosimy nasze kwalifikacje i chcemy być #INNOWACYJNI - szukamy rozwiązań, śledzimy trendy i ciągle się szkolimy. W pełni korzystamy też z potencjału, jaki daje nam obecność w największym polskim holdingu spółek mediowych i e-commercowych – Wirtualnej Polsce Holding.

Przewiń do profilu firmy