Logo Pracuj.pl

PHP Developer

Wakacje.plO firmie

  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Wakacje.pl

aleja Grunwaldzka 413

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • PostgreSQL

  • MySQL

  • MongoDB

  • Git

  • Rest API

Mile widziane

  • Docker

  • Symfony

  • Phalcon

  • DDD

  • Slim

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

Szukamy programisty z doświadczeniem komercyjnym w budowaniu aplikacji opartych przede wszystkim o kod obiektowy w PHP w wersjach 7.x

Nasze wymagania

  • Znajomości PHP w najnowszych wersjach 7.x
  • Logicznego i kreatywnego myślenia
  • Znajomości zasad projektowania obiektowego
  • Co najmniej dobrej znajomości baz danych, zarówno tych relacyjnych jak PostgreSQL lub MySQL, jak i nierelacyjnych jak MongoDB
  • Znajomości zasad REST API
  • Znajomości GIT
  • Przynajmniej podstawowej umiejętności poruszania się w konsoli Linux
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym zrozumieć dokumentację techniczną

  • Znajomość frameworków PHP, np. Slim, Symfony, Phalcon
  • Znajomość DDD
  • Umiejętność korzystania z Dockera
  • Umiejętność używania Elasticsearch czy Grafany
  • Znajomość zasad czystego kodu i zasad PSR
  • Duża kultura osobista i chęć propagowania wiedzy oraz pomocy innym

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • tester manualny
  • product owner
  • project manager
  • UI designer
  • UX designer
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code
  • code review
  • wzorce projektowe
  • DDD
  • Continuous Deployment
  • DevOps
  • SysOps
  • wsparcie architekta / lidera technicznego
  • active monitoring
  • dokumentacja
  • narzędzia do trackowania zadań
  • zarządzanie długiem technologicznym
  • pentesty
  • środowiska testowe
  • testy jednostkowe
  • testy regresyjne
  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • konferencje w Polsce
  • mentoring
  • przestrzeń do eksperymentowania
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej oraz elastyczne godziny pracy (nasze core-hours to 10-15)
  • Nie stosujemy systemów do monitorowania czasu pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • W miarę naszych możliwości inwestujemy w siebie i nasz rozwój. Jeździmy na konferencje takie jak Devoxx, PHPCon, sami też bierzemy w nich czynny udział np. Tech3Camp
  • Dajemy dużą możliwość rozwoju nie tylko przez wyjazdy na konferencje, ale też możliwość podejmowania decyzji o użytych technologiach, czy metodach rozwiązania problemów
  • Organizujemy szkolenia wewnętrzne, na których opowiadamy o naszych sukcesach czy niepowodzeniach
  • Możliwość pracy zdalnej
  • W wolnych chwilach lubimy razem napić się piwa, wyskoczyć na wspólny obiad lub pograć na konsoli, w piłkarzyki czy ping ponga w naszym relaxroom.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • inicjatywy dobroczynne
  • nie stosujemy systemów do monitorowania czasu pracy

Etapy rekrutacji

1

Analiza Twojej aplikacji

2

Rozmowa z pracownikiem HR i Managerem (dbamy o Twój komfort)

3

Informacja zwrotna (zawsze)

4

Formularz osobowe

5

Podpisanie umowy

6

Welcome pack

7

Szkolenie/OnBoarding

Na co dzień spełniamy wakacyjne marzenia setek tysięcy naszych Klientów. Z pasją i #ENERGIĄ zachęcamy ich do poznawania nowych zakątków świata, dzieląc się naszą miłością do podróżowania. Codziennie stawiamy przed sobą nowe cele i zadania, które – dzięki jednej z naszych kluczowych wartości, #WSPÓŁPRACY – realizujemy z dużą #SKUTECZNOŚCIĄ i #ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Nie spoczywamy na laurach! Cały czas podnosimy nasze kwalifikacje i chcemy być #INNOWACYJNI - szukamy rozwiązań, śledzimy trendy i ciągle się szkolimy. W pełni korzystamy też z potencjału, jaki daje nam obecność w największym polskim holdingu spółek mediowych i e-commercowych – Wirtualnej Polsce Holding.

PHP Developer, aleja Grunwaldzka 413, Gdańsk