Oferta pracy

PHP Developer

Wakacje.plO firmie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Wakacje.pl

aleja Grunwaldzka 413

Gdańsk

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • PostgreSQL

  • MySQL

  • MongoDB

  • REST API

  • Git

Mile widziane

  • Symfony

  • Phalcon

  • Slim

  • DDD

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

Szukamy programistów z doświadczeniem komercyjnym w budowaniu aplikacji opartych przede wszystkim o kod obiektowy w PHP w wersjach 7.x.

Nasze wymagania

  • znajomości PHP w najnowszych wersjach 7.x;

  • logicznego i kreatywnego myślenia;

  • znajomości zasad projektowania obiektowego;

  • co najmniej dobrej znajomości baz danych, zarówno tych relacyjnych jak PostgreSQL lub MySQL, jak i nierelacyjnych jak MongoDB;

  • znajomości zasad REST API;

  • znajomości GIT;

  • przynajmniej podstawowej umiejętności poruszania się w konsoli Linux;

  • znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym zrozumieć dokumentację techniczną;

To oferujemy

  • możliwość pracy zdalnej oraz elastyczne godziny pracy (nasze core-hours to 10-15);

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B;

  • W miarę naszych możliwości inwestujemy w siebie i nasz rozwój. Jeździmy na konferencje takie jak Devoxx, PHPCon, sami też bierzemy w nich czynny udział np. Tech3Camp;

  • dajemy dużą możliwość rozwoju nie tylko przez wyjazdy na konferencje, ale też możliwość podejmowania decyzji o użytych technologiach, czy metodach rozwiązania problemów;

  • możliwość pracy zdalnej;

  • nie stosujemy systemów do monitorowania czasu pracy;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja On-line

2

Selekcja aplikacji

3

Spotkanie z pracownikiem HR i Managerem

4

Informacja zwrotna

5

Formularze osobowe

6

Podpisanie umowy

7

Welcome Pack

8

Szkolenie/OnBoarding

Wakacje.pl

O pracy w Wakacje.pl – czym się kierujemy?

Jesteśmy pierwszym portalem turystycznym w Polsce i jedną z największych firm w branży. W ciągu 22 lat zaufało nam ponad 1 000 000 Polaków. Nasz zespół dba o #ZROZUMIENIE KLIENTA. Stawiamy przed sobą cele i zadania, które – dzięki jednej z naszych kluczowych wartości, #WSPÓŁPRACY – realizujemy z dużą #SKUTECZNOŚCIĄ i #ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Nie spoczywamy na laurach! Cały czas podnosimy nasze kwalifikacje i chcemy być #INNOWACYJNI. Szukamy nowych rozwiązań, śledzimy trendy i ciągle się szkolimy. W pełni korzystamy z potencjału, jaki daje nam obecność w największym polskim holdingu spółek mediowych i e-commercowych – Wirtualnej Polsce Holding.

Przewiń do profilu firmy