Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

PHP Developer

NEXPERTIS sp. z o.o.

umowa o pracę, umowa o dzieło
7 00010 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 0008 200 netto (+ VAT) / mies.
  • Dmowskiego 12, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Dmowskiego 12

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie rozwiązań IT dla klientów,

  • Utrzymanie oraz rozwój aplikacji,

  • Konfigurowanie środowisk oraz aplikacji,

  • Wdrażanie zmian na środowiska testowe oraz produkcyjne,

  • Bieżąca współpraca z klientem.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Bardzo dobra znajomość języka PHP oraz dobra Symfony, Smarty i Doctrine,

  • Znajomość technologii wykorzystywanych w procesie rozwoju oprogramowania (znajomość .NET oraz JAVA będzie dodatkowym atutem),

  • Znajomość kontroli wersji (Git, SVN),

  • Znajomość Linuxa,

  • Umiejętność sprawnego projektowania rozwiązań i modyfikowania już istniejących,

  • Umiejętność naprawy błędów w kodzie oprogramowania,

  • Bardzo dobre zrozumienie programowania obiektowego,

  • Praktyczna znajomość działania webserwisów,

  • Umiejętność zarządzania bazą danych,

  • Umiejętność tworzenia własnych baz danych w środowiskach DEV,

  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów i efektywne reagowanie na wyzwania,

  • Umiejętność pracy w terminie i odpowiedzialność,

  • Nastawienie na życzliwą współpracę w zespole i z klientem,

  • Jęz. angielski – min. dobry w mowie, piśmie, czytaniu dok. technicznej

To oferujemy

- pracę w zespołach, które rozwijają

- projekty, które mogą Ci się spodobać

- ścieżki kariery

- wsparcie w rozwoju i mentalhealth

- współpracę z proaktywnymi empatycznymi liderami

Za co cenią nas pracownicy:

- za oferowanie pracy zgodnie z podstawowymi potrzebami i wartościami

- za możliwość spersonalizowanego rozwoju i doskonalenia

- za elastyczne formy zatrudnienia i stabilne warunki

- za to, że firma to Ludzie i dobre PROCESY

O nas

Nexpertis jest spółką technologiczną skupioną na optymalizacji procesów biznesowych. Wdrażamy systemy z zakresu zarządzania projektami, obiegu dokumentów i intranet. Jesteśmy partnerem technologicznym i kompetencyjnym Microsoft i WEBCON. Wiedza i doświadczenie naszych konsultantów pozwala nam pracować dla świetnych Klientów.

Zapraszamy na: www.nexpertis.pl