Oferta pracy

Connectis_

PHP Developer

Connectis_O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Lęborska 3B, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ważna jeszcze 16 dni
    do: 12 gru 2020
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Connectis_

Lęborska 3B

Gdańsk

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • Laravel

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych, optymalizacji, usprawnień

  • Praca w branży CFM, rozbudowa systemów do zarządzania flotą samochodów

  • Praca w technologiach PHP, Laravel, DDD, PHP Unit, WebServices, Composer

  • Praca zgodnie z zasadami Clean Code, SOLID i wzorców projektowych

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość oraz doświadczenie w pracy z frameworkiem Laravel

  • Znajomość relacyjnych baz danych (SQL, projektowanie, optymalizacja zadań)

  • Mile widziana znajomość takich technologii jak: GitHub, GitLab, Bitbucket

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku PHP Developera

To oferujemy

  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów

  • Meetupy technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne

  • Proces rekrutacyjny przeprowadzany zdalnie

  • Indywidualny Opiekun ze strony Connectis

  • Perspektywę długofalowej współpracy

  • Pakiet sportowy i medyczny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • komputer do użytku prywatnego