Oferta pracy

Aktualne oferty pracodawcy

PHP Developer

Sunreef Venture S. A.O firmie

10 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Tarcice 6, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Sunreef Venture S. A.

Tarcice 6

Gdańsk

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • Symfony

  • CakePHP

  • MySQL

Mile widziane

  • HTML5

  • JavaScript

  • SVN

  • Git

  • CSS3

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie oraz rozwijanie systemu dla firmy

  • dbanie o jakość wytworzonego kodu

  • współpraca z zespołem programistów przy tworzeniu systemów na potrzeby firmy

  • opracowywanie, projektowanie i wdrażanie nowych funkcjonalności

  • estymacja i planowanie zadań

  • identyfikowanie potrzeb

Nasze wymagania

  • ponad 2 letnie doświadczenie komercyjne

  • bardzo dobra znajomość języka PHP

  • dobra znajomość jednego z frameworków: Symfony, CakePHP

  • dobra znajomość wzorców projektowych

  • znajomość bazy danych MySQL

  • umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie i samodzielność

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym i pozwalającym czytać dokumentację

  • gotowość do pracy stacjonarnej na pełen etat

  • znajomość HTML5, CSS3

  • znajomość języka JavaScript (ECMAScript 6+)

  • doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji SVN i Git

  • praca z legacy code

  • praca w środowisku Vagrant lub Docker

To oferujemy

  • 10 -12000 netto + VAT na umowie B2B – dla zainteresowanych kandydatów rozmowa odnośnie współpracy na umowie o pracę

  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • nagrodę za polecenie kompetentnych osób do pracy

  • dodatek relokacyjny

  • coroczne spotkania świąteczne

  • możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie

  • prywatna opieka medyczna za symboliczną złotówkę

  • dofinansowanie pakietu Multisport w wysokości 80%

  • możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • pakiet relokacyjny

  • program rekomendacji pracowników

W Sunreef Venture S.A. projektujemy i konstruujemy światowej klasy katamarany żaglowe, motorowe oraz luksusowe jachty.

Ciągły i bardzo dynamiczny rozwój naszych produktów i procesów technologicznych sprawia, że firma osiąga coraz lepsze wyniki sprzedaży, tworząc z każdym rokiem większą ilość miejsc pracy na wszystkich szczeblach stanowisk.

Obecnie w naszym zgranym zespole potrzebna jest kolejna doświadczona osoba na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy