Logo Pracuj.pl

PHP Developer

ESUS IT ALEKSANDRA DROBIŃSKAO firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

Twój zakres obowiązków

  • Udział w programowaniu aplikacji oraz nowych funkcjonalności w technologii PHP pod okiem doświadczonego Team Leadera
  • Rozwój istniejących systemów w technologii PHP
  • Tworzenie dokumentacji technicznej niezbędnej w procesie rozwoju aplikacji
  • Współpraca z członkami zespołu w zakresie realizowanych projektów

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość PHP (minimum 7), OOP, HTML, CSS,
  • Znajomość relacyjnych baz danych (MySQL)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Chęć podejmowania nowych wyzwań i nauki pod okiem doświadczonego Team Leadera

Mile widziane

  • Znajomość Laravel Framework,
  • Znajomość ElasticSearch

To oferujemy

  • Pracę w młodym zespole ze świetną atmosferą i nieformalną kulturą organizacyjną
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00,
  • Możliwe elastyczne godziny pracy lub pracy zdalnej jeśli kwalifikacje na to pozwalają.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/zlecenie/dzieło lub B2B
  • Możliwość rozwoju w rozwijającej się strukturze

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

ESUS IT ALEKSANDRA DROBIŃSKA

Firma ESUS IT jest firmą z branży e-commerce z 13-letnim doświadczeniem na rynku polskim i zagranicznym. Zajmujemy się dostarczaniem komponentów serwerowych największych producentów branży. Naszymi Klientami są głównie Klienci biznesowi, którym oferujemy kompleksowe rozwiązania biznesowe połączone z doradztwem. Zawsze na czas, ze wsparciem technicznym i w dobrej cenie.

Jesteśmy dynamiczną firmą, która rozwija się i zmienia się bardzo szybko. Potrzebujemy ambitnych, otwartych ludzi, którzy pomogą nam te zmiany wprowadzić. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Centrum Szczecina

PHP Developer, Katowice