Oferta pracy

Mediaflex Sp. z o. o.

11 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Wodna 17, Podgórze, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Wodna 17

Podgórze

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • Git

  • SQL

Mile widziane

  • Laminas

  • MVC

  • Doctrine

System operacyjny

O projekcie

Jeśli:

• Chcesz poszerzyć swoje umiejętności pod okiem doświadczonych developerów

• Chcesz mieć wpływ na wytwarzanie oprogramowania

dołącz do nas jako – PHP Developer!

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie logiki biznesowej aplikacji internetowych w oparciu o framework laminas

  • Utrzymanie aplikacji internetowych opartych na Zend Framework 2 i 3

  • Współpraca z zespołem projektowym, działem graficznym, testerami oraz project managerami

Nasze wymagania

  • Chęć rozwoju i nauki, determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów, terminowość i komunikatywność

  • Znajomość PHP 7+, GIT, SQL

  • Podstawowe rozumienie OOP

  • Podstawowe rozumienie relacyjnych baz danych

  • Podstawowa umiejętność konfiguracji środowiska pracy Linux/Docker/Windows

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • agile

Skład zespołu

  • fullstack developer
  • mobile developer
  • tester manualny
  • project manager
  • UI designer
  • UX designer
  • analityk biznesowy

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Wsparcie doświadczonego zespołu developerów

  • Pracę w zgranym zespole, bez zbędnej hierarchii, z możliwością rzeczywistego wpływu na rozwój firmy

  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach, konferencjach, dostęp do wewnętrznej biblioteczki

  • Dowolną formę zatrudnienia w pełnym wymiarze etatu

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (7:00 – 9:00)

  • Pracę w systemie hybrydowym (2 dni zdalnie, 3 dni w biurze)

  • Pakiet benefitów (MultiSport, prywatna opieka medyczna, lekcje języka angielskiego)

  • W biurze zapewnione: darmowe napoje, kawa, herbaty, często owoce i słodycze

  • Wspólne integracje po pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

Mediaflex to rozwijająca się firma z branży IT. Działamy na rynku od sierpnia 2008 roku.

Misją firmy Mediaflex jest tworzenie wysokiej jakości rozwiązań IT dla biznesu.

Fundamentalne wartości, którymi się kierujemy to:

1. Jakość

Oddajemy klientom dopracowane projekty

2. Rozwój

Mamy satysfakcję z pracy i doskonalimy umiejętności

3. Komunikacja

Utrzymujemy dobry kontakt z klientem oraz z członkami zespołu

4. Zaufanie

Ufamy sobie, bierzemy odpowiedzialność za wykonywaną pracę

Przewiń do profilu firmy