Oferta pracy

PHP Developer

Unity Group

Unity Group

Armii Krajowej 25

Krowodrza

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML

  • CSS

  • Docker

  • Git

Mile widziane

  • Vue.js

  • React.js

  • TypeScript

  • RabbitMQ

  • Elasticsearch

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie aplikacji w oparciu o narzędzia Akaneo i PIMCore, również w ramach innych zespołów: Spryker oraz rozwiązania e-commerce B2B

  • Implementowanie optymalnego kodu, będącego w stanie przetworzyć duże ilości danych

  • Pisanie testów jednostkowych, integracyjnych, funkcjonalnych i behawioralnych do pisanych przez Ciebie funkcjonalnościach

  • Tworzenie diagramów i dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego jako PHP Developer

  • Dobra znajomość Symfony 4+

  • Znajomość PHP w wersji 7.4 i podstawowa znajomość zmian z wersji 8+

  • Znajomość programowania obiektowego i dobrych praktyk

  • Podstawowa znajomość pracy z frontendem (JS/HTML/CSS)

  • Znajomość Dockera/Docker-compose

  • Doświadczenie w pracy z bazami danych relacyjnymi i nierelacyjnymi

  • Praca z Git

  • Umiejętność samoorganizacji pracy i współpracy z zespołem

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację w projekcie

  • Znajomość Pimcore i/lub Akaneo

  • Doświadczenie w pisaniu testów automatycznych oraz stosowaniu metodyki TDD

  • Znajomość technologii frontendowych – React, Redux, Vue, TypeScript, Backbone, ExtJs

  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej

  • Doświadczenie z narzędziami do automatyzacji pracy

  • Zainteresowanie obszarem DevOps

  • Umiejętność pracy z RabbitMQ i ElasticSearch

To oferujemy

  • złożone projekty

  • pracę na dużych zbiorach danych oraz bardzo dużych systemach dla wiodących graczy na rynku

  • czas na samodzielny rozwój, szkolenia, możliwość udziału w cyklicznych wykładach szkoleniowych

  • wsparcie lidera technicznego

  • współpraca z klientami enterprise

  • wsparcie analityka, wsparcie lidera technicznego prowadzącego projekt

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Unity Group

Unity Group od ponad 20 lat wprowadza klientów w świat nowych technologii.

W naszych biurach we Wrocławiu i Krakowie zatrudniamy ponad 200 specjalistów. Piszemy w Javie, PHP, .Net, Pythonie, Kotlinie, technologiach frontowych i mobilnych. Cały czas aktualizujemy nasze narzędzia developerskie: biblioteki, narzędzia do monitoringu, automatyzacji i testowania. Na co dzień stawiamy na samodzielność zespołów projektowych, wierząc, że zaufanie i swoboda w podejmowaniu decyzji bezpośrednio przekłada się na zaangażowanie i efekty naszej pracy. Tworzymy organizację opartą na otwartości, współpracy i dzieleniu się wiedzą. Nie robimy wdrożeń w piątki!

Więcej o naszej pracy możesz przeczytać na kariera.unity.pl

Przewiń do profilu firmy

Ze względu na mocny rozwój biznesowy oraz nowe projekty z zakresu rozwiązań: PIM, e-commerce B2B oraz Spryker zwiększamy swoje zespoły i poszukujemy Programistów PHP, którzy wesprą nas swoją wiedzą, doświadczeniem w realizacji dużych projektów.