Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

PHP Developer

FarmaProm Polska Sp. z o.o. Sp. K.

11 00015 000 netto (+ VAT) / mies.

Bolesława Czerwieńskiego 12

Prądnik Biały

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • SQL

  • Git

Mile widziane

  • MongoDB

  • Google Cloud Platform (GCP)

  • Docker

  • K8s

  • Mesos

  • Jenkins

System operacyjny

O projekcie

Chcesz tworzyć oprogramowanie w dojrzały sposób (CI, Code Review, Pair Programming), mieć wsparcie ze strony PO i QA? Nie chcesz pełnić roli „klepacza kodu”, istotny jest dla Ciebie rozwój oraz dobra atmosfera pracy? FarmaProm jest miejscem dla Ciebie! Pracując z nami, dołączysz do jednego z zespołów SCRUM-owych i będziesz rozwijać dużą i ciekawą aplikację dla branży farmaceutycznej.

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój i utrzymanie aplikacji

Nasze wymagania

  • 2 lata doświadczenia w pracy przy dużych projektach w PHP

  • Bardzo dobra znajomość SQL

  • Bardzo dobra znajomość programowania obiektowego

  • Umiejętność pracy z systemem kontroli wersji GIT

  • Praktyczna znajomość wzorców projektowych oraz standardów PSR

  • Umiejętność pisania bezpiecznego i przejrzystego kodu

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodnie posługiwanie się dokumentacją techniczną

  • Poczucie humoru :)

  • Znajomość frameworka Symfony

  • Umiejętność pisania testów automatycznych

  • Doświadczenie z pracą z MongoDB

  • Znajomości JavaScript (React, Angular)

  • Znajomości rozwiązań chmurowych (najlepiej GCP)

  • Znajomość zagadnień związanych z konteneryzacją (Docker, K8s, Mesos)

  • Własne projekty na GitHubie

  • Znajomość narzędzi wspomagających ciągłą integrację (najlepiej Jenkins)

  • Doświadczenie w pracy w zespołach SCRUM-owych

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 7

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • fullstack developer
  • lider techniczny
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • analityk biznesowy

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • Continuous Integration

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy jednostkowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Udział w innowacyjnym i rozbudowanym projekcie IT skierowanym do klientów branży farmaceutycznej

  • Pracę z wykorzystaniem najnowszych technologii: Google Cloud (m.in. BigQuery, PubSub, Cloud Functions, Cloud Storage, Firebase, App Engine), Kubernetes, ArgoCD, Terraform, Docker, GitLab, Rabbit, Jenkins, Redis, Graylog, ClickHouse, PHP, React, MySQL

  • Duży wpływ na rozwiązania technologiczne w projekcie

  • Pracę zdalną lub w biurze w Krakowie, gdzie zawsze jesteś mile widziany :)

  • Uśmiechnięty i otwarty na rozmowę zarząd, który naprawdę rozumie IT

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • dodatkowy urlop

  • urlop urodzinowy

  • parking rowerowy

Od 2006 roku projektujemy autorskie technologie dla świata farmacji i medycyny. Dziś rozwijamy już nie tylko własne aplikacje CRM i SFA, ale też usługi z zakresu m.in.: hurtowni danych, baz lekarzy i aptek, analityki, targetingu, konsultingu czy marketingu.

Dostarczamy rozwiązania blisko 200 firmom farmaceutycznym w Polsce. Integrując je z hurtowniami i aptekami, wspieramy dystrybucję leków do pacjentów.

Naszą przestrzeń tworzy prawie 180 osób w Krakowie, Warszawie, Poznaniu i Mysłowicach. Po pracy – pomagamy innym! Angażujemy się w inicjatywy społeczne wyrażające wartości FarmaProm. Prowadzimy własne działania charytatywne np.: Bieg Miśków, licytacje świąteczne, akcje sportowe (FarmaFit x STRAVA).

Przewiń do profilu firmy