Oferta pracy

  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Berka Joselewicza 21

Stare Miasto

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP 7+

  • Symfony

  • JavaScript/CSS/HTML

  • MySQL

  • podstawy GIT

Mile widziane

  • REST api

  • Docker

  • Redis

  • ArangoDB

  • RabbitMQ

System operacyjny

O projekcie

Do zespołu IT Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości, największych projektów społecznych w Polsce, szukamy PHP Developera, który wspólnie z nami będzie rozwijał i utrzymywał aplikacje, narzędzia administracyjne oraz wewnętrzne systemy. Szukamy osoby, dla której ważna jest jakość wytwarzanego oprogramowania oraz bezpieczeństwo i wydajność.

Na co dzień wdrażamy projekty, do których sami dobieramy technologie. Korzystamy z usług Securitum (Sekurak), współpracujemy też z administratorami z jednej z największych serwerowni w Polsce. Współpracując z nami masz możliwość nabrania doświadczenia w zróżnicowanym środowisku, solidny rozwój kompetencji, a to wszystko w klimacie fajnej współpracy z zespołem, podejmowania działań ważnych społecznie i wysokiej kultury pracy.

Twój zakres obowiązków

  • modyfikacja istniejących aplikacji (Symfony, Codelgniter) 90%

  • dodawanie nowych funkcjonalności 10%

  • modyfikowanie baz danych MySQL

  • tworzenie narzędzi i skryptów wspomagających pracę

  • code review

  • współpraca z zespołem odpowiedzialnym za tworzenie aplikacji Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości

  • prowadzenie wdrożeń produkcyjnych

  • tworzenie dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • masz min. 3 letnie doświadczenie pracy na podobnym stanowisku

  • możesz się pochwalić efektami swojej pracy i udostępnić próbkę autorskiego kodu, link do repozytorium lub udostępnić aplikację, którą (współ)tworzyłeś_aś - zależy nam, aby przed podjęciem współpracy zerknąć na kod i mieć ogląd na to jak podchodzisz do tematu i tworzysz oprogramowanie

  • dbasz o jakość pracy, jesteś dokładny_na i zaangażowany_na, dowieziesz z nami dobrą jakość oddawanych produktów

  • jesteś samodzielny_na w swojej pracy i znasz w praktyce zagadnienia, które wymieniamy wyżej, a jeżeli nie wszystkie – to masz chęć, aby je rozwijać i uczyć się nowych rzeczy

  • jesteś komunikatywny_na, chętnie dzielisz się propozycjami i rozwiązaniami, umiesz argumentować swoje pomysły, a kiedy trzeba umiesz wyjść poza szablon

  • znasz zasady programowania obiektowego

  • znasz metody optymalizacji wydajności aplikacji

  • znasz popularne podatności bezpieczeństwa i umiesz im zapobiegać

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne

To oferujemy

  • niekomercyjny charakter projektu i pracę, która daje poczucie sensu

  • rozwój pod okiem doświadczonego developera

  • wpływ na wybór rozwiązań i technologii

  • pracę zdalną bez limitu, najchętniej na full time

  • do Twojej dyspozycji biuro w centrum Krakowa, otwarte od poniedziałku do piątku

  • a jeżeli wolisz pracować z domu to możliwość długoterminowego wypożyczenia wyposażenia tj. biurko czy fotel

  • narzędzia pracy - służbowy laptop, dodatkowe monitory

  • elastyczny czas pracy, który pozwoli Ci pogodzić różne swoje potrzeby z pracą

  • formę umowy dopasowaną do potrzeb - jesteśmy otwarci na wszystkie możliwe opcje

  • no i zespół, którym mimo pandemii trzyma się razem i po prostu lubi ze sobą współpracować

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • opieka stomatologiczna

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • inicjatywy dobroczynne

Jak wygląda proces rekrutacyjny?

Rozmowa rekrutacyjna (ok. 1,5h), podzielona na 3 części:

I - tzw. "miękka" o Twoim dotychczasowym doświadczeniu, podejściu do współpracy, podejściu do programowania, oczekiwaniach względem nowej pracy

II - część techniczna

III - czas na Twoje pytania

Nasze Stowarzyszenie działa od 2001 roku. Jesteśmy jedną z największych organizacji pozarządowych w Polsce, łączącą w sobie unikalne w skali świata modele realizowania pomocom potrzebującym, talenty i profesjonalistów w kluczowych obszarach kompetencyjnych oraz innowacyjne technologie. Wspólnie z naszymi Wolontariuszami, Darczyńcami i Pracownikami od prawie 20 lat realizujemy projekty, zmieniające całą Polskę i angażujące największe firmy i Partnerów.

Na co dzień wdrażamy zarówno własne, dedykowane rozwiązania wspierające 15000 użytkowników - wolontariuszy naszych projektów społecznych SZLACHETNEJ PACZKI i AKADEMII PRZYSZŁOŚCI, jak i rynkowe rozwiązania dla 120 pracowników centrali.

Przewiń do profilu firmy