Ta oferta pracy jest nieaktualna od 58 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

PHP Developer

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-09-16

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    poszukujemy

    KOLEŻANEK I KOLEGÓW

    do pracy w naszym studio, w którym hołdując pracy bez korporacyjnego drylu tworzymy ciekawe
    aplikacje internetowe i mobilne dla różnych marek i instytucji

    na

    stanowisko

    PHP DEVELOPER
    (SZUKAMY DOŚWIADCZONYCH OSÓB)

    Szukamy kogoś kto wesprze nasz zespół poprzez:

    • bardzo dobrą znajomość PHP (OOP), SQL (MySQL),
    • dobrą znajomość frameworka Symfony 2/3 + Doctrine 2 + Twig,
    • dobrą znajomość HTML, CSS, JavaScript (JQuery, AJAX),
    • doświadczenie w tworzeniu systemów CMS,
    • znajomość systemu szablonów Smarty,
    • doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji GIT.

    Dodatkowymi atutami będą:

    • znajomość Jenkins, Docker,
    • dobra znajomość systemów z rodziny Linux.

    Jakie zadania będą na Ciebie czekać?

    • projektowanie i programowanie od podstaw nowych aplikacji,
    • rozwój, optymalizacja, utrzymanie istniejących aplikacji,
    • możliwość aktywnego udziału we wszystkich etapach tworzenia produktu.

    Co dostaniesz od nas?

    • możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego,
    • samodzielne, w pełni wyposażone stanowisko pracy,
    • prywatną opiekę medyczną,
    • wysoce niekorporacyjny charakter pracy,
    • przyjazną atmosferę i aktywne wsparcie zespołu,
    • przyjemność pracy w pięknej zabytkowej kamienicy w samym centrum Krakowa (kilka minut piechotą do Rynku),
    • bezpieczny parking rowerowy.

    Wyślij CV za pomocą przycisku.

    Zapraszamy do rekrutacji!

    Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883". Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami/kandydatkami.