FreshMail Sp. z o.o.

FreshMail Sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę
7 000‐10 000 zł brutto / mies.
kontrakt B2B
7 000‐11 000 zł netto (+ VAT) / mies.
Rekrutacja zdalna

aleja 29 Listopada 155c

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MySQL

  • Symfony

  • PHP

  • Git

Mile widziane

  • Elasticsearch

  • Redis

  • Rabbit MQ

  • GitLab CI

  • TeamCity

  • Jenkins

  • Travis CI

  • Docker

  • MongoDB

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie rozwiązań o zaawansowanych aspektach architektonicznych (w naszych usługach korzystamy także z DDD, CQRS oraz Event Sourcing)

  • Tworzenie skalowalnych usług w środowisku o dużym natężeniu ruchu: począwszy od aplikacji przez silniki baz danych, po metadane z serwerów i innych usług, nasza aplikacja to tysiące zdarzeń na sekundę

  • Tworzenie rozproszonych rozwiązań backendowych

  • Wdrażanie systemów automatyzujących pracę zespołu IT oraz innych zespołów biznesowych w firmie

  • Optymalizacja istniejących rozwiązań

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w projektach komercyjnych wykorzystujących PHP

  • Umiejętność pracy w zespole, szczególnie mile widziane doświadczenie w pracy w zespołach z metodologiami zwinnymi

  • Chęć rozwoju i nauki nowych technologii i metodyk

Podział czasu pracy
35%

Nowe funkcjonalności

20%

Korygowanie błędów

20%

Wsparcie klienta

10%

Tworzenie dokumentacji

15%

Spotkania

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 5-8 osób

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile
  • scrum
  • kanban

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • devOps
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • product owner

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • statyczna analiza kodu

  • wzorce projektowe

  • DDD

  • pair programming

  • TDD

  • Continuous Deployment

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • zarządzanie długiem technologicznym

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

Jako zespół tworzymy przyjazną i możliwie najlepszą platformę do e‑mail marketingu. Oprócz systemu do wysyłania e-maili tworzymy narzędzia dopełniające produkt główny.

Stale uczymy się jak wzmacniać nasze zespoły, aby się samoorganizowały, rozwijały i osiągały cele w sposób który ich zdaniem jest najlepszy. Jednocześnie upewniamy się, że pracują widząc szerszy kontekst swoich działań. Wiemy również, że czasami coś może się nie udać, lub będziesz musiał zdobyć nową wiedzę, aby rozwiązać dany problem.

Dla inżyniera IT nie ma nic lepszego niż wyzwania.

U nas znajdziesz ich mnóstwo.

Tworzymy moduły, mikroserwisy oraz rozbudowane aplikacje frontendowe.

Nasza aplikacja składa się z dziesiątek serwisów i usług, które rozbijamy na kolejne moduły korzystając z nowoczesnego podejścia i sprawdzonych narzędzi.

We FreshMailu czeka na Ciebie wiele interesujących projektów. Tworzymy rozbudowane środowisko zapewniające skalowalną i wysoko dostępną platformę w dedykowanym data center. Ze względu na nasze plany, rozbudowujemy infrastrukturę kilkukrotnie tak, aby była gotowa na następne wyzwania, technologie jutra i kolejnych klientów naszego systemu. Pracujemy z wielką ilością danych, które musimy analizować zarówno w czasie rzeczywistym, jak i dokonując czasochłonnych operacji. Od kilkunastu tysięcy wydarzeń na sekundę po terabajty danych leżących w naszych bazach. Każda funkcjonalność naszego systemu opiera się na analizie informacji.

Przewiń do profilu firmy