Oferta pracy

PHP Developer

Goldman RecruitmentO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Dla Klienta, firmy działającej w branży e-commerce, oferującej swoim Klientom zarówno dedykowane oprogramowanie, jak i usługi z marketingu internetowego, poszukujemy PHP Developera.
PHP DeveloperNumer ref.: 191549/6349

Opis stanowiska:

  • rozwój aplikacji webowych,
  • dodawanie nowych funkcjonalności,
  • wytwarzanie oprogramowania w zgodzie z przyjętymi w firmie standardami,
  • zapewnienie wysokiej jakości rozwiązań,
  • rozwiązywanie problemów,
  • zaangażowanie w wymianę wiedzy i doświadczeń,
  • sugerowanie usprawnień.

Wymagania:

  • 2 lata doświadczenia w roli PHP Developera,
  • bardzo dobra znajomość języka PHP 7,
  • doświadczenie w pracy z jednym z frameworków: Symfony / CodeIgniter,
  • znajomość relacyjnych baz danych (mile widziany PostgreSQL),
  • doświadczenie w pracy z rozwiązaniami takimi jak: JIRA, MemCache / Redis, Composer,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej,
  • samodzielność,
  • zaangażowanie i inicjatywa,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • nastawienie na wymianę doświadczeń i podnoszenie kwalifikacji.

Oferta obejmuje:

  • udział w ciekawych i rozwojowych projektach dla klientów polskich i zagranicznych,
  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • dogodną formę współpracy: umowa o pracę / umowa B2B,
  • dofinansowanie karty sportowej,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • zajęcia z języka angielskiego,
  • możliwość pracy częściowo zdalnej (do września 100% zdalnie),
  • parking dla rowerów, motorów i samochodów,
  • dobrą atmosferę pracy i częste integracje.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy