Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

PHP Developer

LSI Software S.A.

Stanisława Przybyszewskiego 176/178

Łódź

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Jira

  • Confluence

System operacyjny

O projekcie

Poszukujemy PHP Developerów – którzy będą częścią nowego zespołu, odpowiedzialnego za stworzenie od zera nowej wersji jednego z naszych kluczowych produktów. Oferta skierowana jest do programistów, którzy chcą mieć udział w rozwoju naszych strategicznych rozwiązań webowych.

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie nowej wersji kluczowego produktu oraz rozwiązań zgodnie z wypracowanym wspólnie z Product Ownerem planem,

  • aktywny udział w planowaniu zadań, prace programistyczne, codzienne spotkania, podsumowania, retrospekcje,

  • tworzenie dokumentacji programistycznej w wymaganym zakresie,

  • wsparcie merytoryczne dla nowych członków zespołu.

Nasze wymagania

  • co najmniej dwuletnie doświadczenie jako PHP Developer poparte zrealizowanymi projektami komercyjnymi (PHP 7.4),

  • znajomość frameworka Symfony 4, oraz doświadczenie z tworzeniem RESTowych API,

  • znajomość baz danych PostgreSQL/MySQL,

  • znajomość technologii Web Services,

  • znajomość systemu kontroli wersji GIT,

  • doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w zespołach projektowych.

  • Angular 10+, Java Script ES6, Type Script, HTML5, CSS3, Docker, Jira, Confluence, Scrum

To oferujemy

  • pokoje projektowe

  • duży parking

  • własna sala kinowa

  • wyjścia zespołowe

  • sekcje sportowe

  • relax room

  • szkolenia wewnętrzne

  • szkolenia zewnętrzne

  • certyfikaty

  • duże projekty polskie i międzynarodowe

  • różnorodność technologii

  • Medicover Sport

  • Lux Med

  • ubezpieczenie Aviva, PZU

  • pyszna kawa i herbata

  • elastyczne godziny pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Grupa LSI Software S.A. jest wiodącym na rynku polskim producentem oprogramowania dla sektorów detalicznego, gastronomiczno-hotelarskiego, oprogramowania do obsługi obiektów rekreacyjno-sportowych, a także systemu dla sieci kin.

Dostarczamy nowoczesne systemy informatyczne, które wspierają działalność operacyjną i zarządzanie przedsiębiorstwem. Innowacyjne oprogramowanie, infrastruktura IT, specjalistyczne urządzenia (od kasy fiskalnej, po terminale dotykowe aż do pełnej instalacji), oraz obsługa serwisowa kierowane są do najbardziej wymagających biznesów. Możemy podkreślić to, że specjaliści LSI Software każdego dnia tworzą rozwiązania, dzięki którym codzienna praca naszych Klientów staje się łatwiejsza.

Przewiń do profilu firmy