Oferta pracy

PHP Developer

autoDNA.pl

autoDNA.pl

Obywatelska 128/152

Polesie

Łódź

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • PHP

  • PostgreSQL

  • Linux

  • IDE

Mile widziane

  • REST API

  • SVN/Git

System operacyjny

O projekcie

Jesteś ambitnym programistą, który chce mieć wpływ na rozwijane produkty? Myślisz o samodoskonaleniu, a także cenisz sobie pracę w kameralnej atmosferze?

Jeśli tak - aplikuj do nas!

Nasz zespół tworzy i rozwija własne aplikacje API obsługujące dziennie setki tysięcy zapytań o dane dotyczące pojazdów.

Skupiamy się na dostarczaniu rozwiązań nastawionych na wysokowydajne przetwarzanie danych. Pracujemy w metodyce SCRUM, dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem wewnątrz zespołu, lubimy niestandardowe pomysły.

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie pracy na podstawie backlogu;

  • Analiza, dekompozycja, a także szacowanie zadań do wykonania;

  • Implementacja, optymalizacja oraz utrzymanie REST API;

  • Udział w Code Review;

  • Tworzenie oraz dbanie o dokumentację techniczną rozwijanych aplikacji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie lub wyższe – preferowane kierunki: informatyka, matematyka lub pokrewne;

  • Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu;

  • Dobra znajomość języka PHP (min 7.x) poparta doświadczeniem, m.in. zrealizowanymi projektami;

  • Dobra znajomość jednego z frameworków PHP zgodnych z MVC (wykorzystujemy SLIM Framework);

  • Podstawowa znajomość zagadnień bazodanowych i umiejętność programowania w SQL (PostgreSQL / MySQL);

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne rozumienie dokumentacji technicznej – poziom min. A2;

  • Podstawowa znajomość pracy w metodykach zwinnych;

  • Dobra organizacja pracy;

  • Dokładność i zdolność do pracy w zespole.

  • Znajomość i rozumienie zasad programowania obiektowego oraz wzorców projektowych;

  • Wiedza dotycząca działania usług sieciowych w standardzie REST API;

  • Doświadczenie przy tworzeniu mikroserwisów;

  • Znajomość systemu kontroli wersji SVN/GIT pozwalająca na współpracę i realizację zadań programistycznych z innymi członkami zespołu;

  • Doświadczenie w pracy w Agile/Scrum;

  • Znajomość branży motoryzacyjnej.

Podział czasu pracy
60%

Nowe funkcjonalności

15%

Code Review

15%

Spotkania

10%

Tworzenie dokumentacji

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 7

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • scrum

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Pracę zgodną z filozofią BizDevOps opartą na zwinnie działających zespołach w ramach Scrum;

  • Najlepsze narzędzia i technologie w pracy: PHP 7+, PostgreSQL, Framework SLIM, AWS, Git, Jenkins;

  • Pracę w rozwijającym się środowisku biznesowym, dającym okazję do praktycznego wykorzystywania umiejętności;

  • Możliwość wprowadzania nowych pomysłów i rozwiązań;

  • Coroczny budżet szkoleniowy do wykorzystania dla pracowników (szkolenia, kursy, studia);

  • Nowoczesne biuro w dobrej lokalizacji z udogodnieniami dla kierowców i rowerzystów;

  • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę, współpracę B2B;

  • Bezpłatne lekcje języka angielskiego;

  • Min. 20 dni płatnego urlopu niezależnie od formy współpracy;

  • Darmowe obiady w ramach Sprint Break’a;

  • Samochód służbowy do dyspozycji pracowników;

  • Cykliczne spotkania integracyjne również wyjazdowe;

  • Codzienne wizyty kilku dostawców z jedzeniem – potocznie nazywanych „Panem Kanapką”;

  • Kawę, herbatę, soki oraz słodycze bez limitu.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

autoDNA.pl

autoDNA jest wiodącym dostawcą raportów historii pojazdów używanych z Europy i USA.

Nasze produkty umożliwiają weryfikację historii pojazdu.

Zatrudniamy blisko 50 osób, realizując codzienne obowiązki w wydzielonych Zespołach technologicznych składających się z 8-9 osób, w których pracownicy pełnią rolę developerów, testerów, analityków w nowoczesnym biurze w Łodzi! Cenimy bardzo pracę zespołową, zapewniamy pracę w młodych, dynamicznych zespołach, w przyjaznej atmosferze.

Przewiń do profilu firmy