Oferta pracy

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

PHP Developer

Szkla.com S.A.O firmie

  • łódzkie

    łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP OOP

  • Symfony 5

  • Doctrine 2

  • Git

  • Budowanie Rest Api

  • PHPUnit

Mile widziane

  • React Native App

  • API Platform

  • Linux

Twój zakres obowiązków

  • Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku Developer PHP. Osoba ta będzie odpowiedzialna za rozwijanie oprogramowania związanego ze sklepami oferującymi okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne oraz soczewki kontaktowe.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość PHP OOP

  • Symfony 5

  • Git

  • PHPUnit

  • Znajomość React Native App

  • Administracja systemami linux

  • Znajomość API Platform

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • tworzysz kod "od zera"
  • scrum

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • mierniki jakości kodu

  • statyczna analiza kodu

  • wzorce projektowe

  • TDD

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • dużą samodzielność w działaniu

  • możliwość stworzenia nowej marki na polskim rynku e-commerce wg własnego pomysłu

  • elastyczne godziny pracy

  • umowę o pracę lub B2B

  • przyjazną atmosferę w pracy

Szkla.com S.A.

Szkla com S.A. to operator największego w Polsce i Europie Centralnej sklepu internetowego z soczewkami kontaktowymi i płynami do ich pielęgnacji. Od ponad 16 lat pomagamy klientom dbać o ich wzrok oraz kupować soczewki kontaktowe, okulary korekcyjne i słoneczne w wygodny i ekonomiczny sposób.

W swojej działalności stosujemy wielokanałowe strategie dotarcia do klientów. Oprócz internetu wykorzystujemy naziemne punkty sprzedaży (salony optyczne Kodano Optyk) oraz Soczewkomaty, czyli automaty do sprzedaży soczewek kontaktowych oraz akcesoriów.

Jeśli szukasz nowych wyzwań i rozwoju zawodowego oraz chcesz mieć realny wpływ na swoją karierę, dołącz do naszej firmy i zacznij pracę w bardzo dynamicznej branży!

Przewiń do profilu firmy