Oferta pracy

  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • SQL

  • Git

  • CSS

  • HTML

  • Elasticsearch

  • Symfony

  • MySQL

  • Redis

  • RabbitMQ

  • Jenkins

  • Varnish

  • Cloudflare

  • SOLID

Mile widziane

  • Symfony

  • PHPUnit

System operacyjny

O projekcie

Rekrutacja prowadzona jest do części IT ecommerce. Zespoły podzielone są obszarowo, jest to np. zespół płatności, produktów, koszyka czy też Customer Experience.

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój platformy sklepów internetowych największych marek odzieżowych w Polsce, w tym Reserved - obsługujemy nawet 60 tys. użytkowników jednocześnie

  • Rozwijanie oprogramowania w technologii PHP 7.x, z użyciem: Symfony 4, ElasticSearch, PHPUnit, BlackFire, Mysql, Redis, RabbitMQ, Linux, Jenkins, Varnish, Cloudflare

  • Współpraca z innymi członkami zespołu (developerzy, testerzy, Product Owner, Scrum Master)

  • Dbanie o optymalizację i bezpieczeństwo tworzonych aplikacji

  • Udział w spotkaniach dotyczących wyboru i wdrażania technologii backendowych

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku programisty

  • Bardzo dobra znajomość PHP 7.x (OOP)

  • Wiedza, jak tworzyć SOLIDny kod

  • Znajomość SQL

  • Umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji Git

  • Znajomość dobrych praktyk takich jak CI i testy jednostkowe

  • Znajomość języka angielskiego minimum w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji

  • Doświadczenie z serwisami o wysokiej dostępności i skalowalności; doświadczenie z nowoczesnym frameworkiem (np. Symfony) i chęć testowania swojego kodu (PHPUnit)

Podział czasu pracy
80%

Rozwój nowych funkcjonalności

20%

Utrzymanie

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 4-8

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • agile
  • scrum

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • wzorce projektowe

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • automatyzacja testów

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Nowoczesny stack technologiczny i otwartość na wdrażanie nowych rozwiązań

  • Pracę z własnym produktem - naszymi aplikacjami i systemami

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Umowę o pracę lub współpracę b2b w nowej spółce technologicznej LPP - SILKY CODERS

  • Dużą samodzielność działania

  • Pracę na dużej ilości danych, a co za tym idzie doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości

  • Wyzwania, które pozwolą Ci rozwinąć swoje umiejętności

  • Możliwość pracy zdalnej, hybrydowej lub całkowicie z biura, w zależności od twoich potrzeb

  • Uczestnictwo w szkoleniach i Hackatonach

  • Kody zniżkowe na zakupy w sklepach marek LPP

  • Opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • Programy wolontariatu pracowniczego

  • Uczestnictwo w Silky Team - naszej firmowej drużynie sportowej

  • Siłownię dla naszych pracowników

  • Budżet integracyjny

  • Dodatkowe benefity (prezenty świąteczne, wyprawki dla młodych rodziców i in.)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie do opieki medycznej

Etapy rekrutacji
1

1 - wstępna rozmowa telefoniczna

2

2 - rekrutacja zdalna

3

3 - przekazanie informacji zwrotnej

Silky Coders to polska spółka technologiczna należąca do Grupy Kapitałowej LPP, właściciela marek odzieżowych: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay.

Silky Coders to firma stworzona przez ekspertów z branży IT.

Zatrudniamy niemal 400 specjalistów, takich jak: Java Developer, Frontend Developer, PHP Developer, DevOps, Administrator, Tester, Scrum Master, Product Owner, Analityk Biznesowy i Systemowy, Project Manager, Data Engineer, Data Scientist, Business Intelligence Analyst.

Realizujemy autorskie projekty z wykorzystaniem najnowszych technologii z zakresu IT, data science oraz e-commerce.

Przewiń do profilu firmy