Logo Pracuj.pl

PHP Developer

CLAWROCK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

10 000–15 000
netto (+ VAT) / mies.
  • łódzkie
    łódzkie
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • JavaScript

  • MySQL

  • SQL

  • Git

Mile widziane

  • React.js

Twój zakres obowiązków

  • Głównie będzie to tworzenie systemów eCommerce opartych o technologie PHP oraz JS, m.in.: Integrację z zewnętrznymi systemami, dedykowane funkcjonalności, migracje danych itd.
  • Będzie też trochę z pracy Sherlocka Holmesa aby za pomocą analitycznego myślenia wyeliminować problemy na podstawie poszlak ;)
  • Będzie dużo pracy -> nauki -> pracy -> nauki -> imprezy firmowej -> pracy -> nauki -> zapętlić

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w programowaniu obiektowym w PHP (7 /8).
  • Znajomość wzorców projektowych - najlepiej na poziomie praktycznym.
  • Poruszanie się w MySQL i języku SQL na poziomie pozwalającym optymalizować zapytania.
  • SOLID
  • Znajomość GITa i poruszasz się w nim sprawnie.
  • Stosowanie się do wytycznych standardów PSR.
  • Znajomość języka angielskiego (umiejętność czytania dokumentacji)
  • Last but not least: chęć rozwoju i nauki

  • Doświadczenie w e-commerce.
  • Jeśli miałeś okazję pracować przy projektach Magento to niewątpliwie będzie to Twoim extra atutem.
  • Znajomość frontendowych technologii takich jak: JS, JS DOM, jQuery, ReactJS, Vue.js, bootstrap, sass/less, css3, RWD

Podział czasu pracy

70%

Tworzenie kodu

20%

Bug fixing

5%

Wsparcie

5%

Tworzenie dokumentacji technicznej

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

2-5

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • scrum
  • waterfall

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • lider techniczny
  • devOps
  • tester manualny
  • project manager
  • UX designer

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code
  • code review
  • statyczna analiza kodu
  • wzorce projektowe
  • Continuous Deployment
  • Continuous Integration
  • wsparcie architekta / lidera technicznego
  • active monitoring
  • dokumentacja
  • narzędzia do trackowania zadań
  • automatyzacja testów
  • środowiska testowe
  • testy funkcjonalne
  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • budżet rozwojowy
  • konferencje w Polsce
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Pracę zdalną (100%)
  • Pełen etat w oparciu o dowolną umowę B2B, UoP lub Umowę o Dzieło.
  • Elastyczne godziny pracy
  • Budżet szkoleniowy i konferencyjny
  • Rozwój + nieustanną wymianę wiedzy oraz doświadczenia
  • Współpracę z doświadczonymi zespołem
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności (10000 – 15000 zł netto w przypadku B2B)

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • paczki świąteczne
  • możliwość uzyskania uprawnień

Etapy rekrutacji

1

Zadania techniczne

2

Rozmowa online

3

Decyzja i omówienie szczegółów umowy

CLAWROCK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

W ClawRock poszukujemy obecnie Programistów, którzy mają już za sobą co najmniej 3 lata doświadczenia w programowaniu w PHPie. Powiększamy zespół od zadań specjalnych i szukamy proaktywnych osób z pasją do tworzenia jakościowego kodu.

Jesteśmy z Wrocławia, ale współpracujemy zdalnie ze Specjalistami z całej Polski. Lubimy podejmować różnorodne jak i skomplikowane projekty e-commerce oraz stawiamy na kod najwyższej jakości.

Nie wymagamy dyplomu ukończenia uczelni wyższej - jeśli nauczyłeś się programowania poprzez hobby, a w wolnym czasie szukasz nowinek, których testowanie sprawia Ci frajdę, to zdecydowanie powinieneś się do nas zgłosić!

Forma złożenia aplikacji dowolna: jeżeli lubisz napisać coś w kilku słowach - zrób tak, jeśli preferujesz CV - zrób tak.

PHP Developer, łódzkie