Oferta pracy

PHP Developer

InSee Sp. z o.o.O firmie

InSee Sp. z o.o.

Stefanii Sempołowskiej 3

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Wyzwania -> zapewniamy pracę przy złożonych, międzynarodowych projektach zamiast ciągłego grzebania w lokalnych nudnych aplikacjach i CMS-ach, które nie stanowią dla Ciebie już wyzwania

  • Poukładany workflow pracy -> na temat procesów wytwarzania oprogramowania i kontroli jego jakości możemy pisać książki, mamy na tym punkcie zawodowe zboczenie, ponieważ wiemy, że jest to klucz do sprzyjającego rozwojowi środowiska pracy

  • Rozwój, ale ten faktyczny -> uczymy się na wielu płaszczyznach: warsztaty wewnętrzne, code review, regularne spotkania poniedziałkowe, wyjazdy na zewnętrzne eventy, konsultacje, dostęp do kursów on-line i książek

  • Zespoł, w którym jest się od kogo uczyć -> w naszej drużynie są zawodnicy, z którymi współpracujemy od 9 i więcej lat, razem budowaliśmy firmę, mamy wiedzę i umiejętności, którymi chętnie się dzielimy

Podział czasu pracy
70%

Nowe funkcjonalności

15%

Obsługa biężąca/ naprawa bugów

8%

Wsparcie klienta

2%

Tworzenie dokumentacji

5%

Spotkania

Nasze wymagania

  • Biegła znajomości PHP 7, OOP, SOLID i wzorców projektowych

  • Umiejętność pracy z bazami danych MySQL (znajomość języka SQL)

  • Podstawowa znajomości HTML5, DOM, AJAX, JSON, XML, CSS

  • Umiejętności pracy z GIT

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji

Mile widziane

  • Znajomości Zend Framework

  • Znajomość zagadnień i technologii DevOps: Vagrant (Homestead), Docker, Cloud Computing (Amazon AWS)

  • Umiejętność korzystania z REST API i SOAP WebServices

  • Znajomość Symfony 3/4

  • Znajomość systemu szablonów Twig

  • Znajomość systemów zarządzania pakietami Composer i NPM

  • Znajomość jOuery

To oferujemy

  • Inwestujemy w Twój rozwój – poświęcimy Ci dużo czasu, abyś mógł sprawnie realizować codzienne obowiązki ale też zdobywać nowe kompetencje

  • Chętnie dzielimy się doświadczeniem – będziesz pracował przy ścisłej współpracy z Project Managerem, początkowo pomagając mu w jego projektach (zanim dorobisz się swoich lub skubniesz mu kilka z jego portfolio). Twój rozwój to dla nas cel i przyjemność

  • Dajemy dużo swobody – po tym jak zdobędziesz już potrzebną wiedzę i będziesz czuł się pewniej, zostawimy Ci dużo swobody w decyzjach i komunikacji z klientami

  • Proponujemy wynagrodzenie zgodne z oczekiwaniami – nie zatrudnimy Cię na warunkach, które Cię nie satysfakcjonują. Wraz z rozwojem Twoich kompetencji możesz być pewien kolejnych podwyżek.

  • Jesteśmy otwarci, uczciwi i koleżeńscy – możesz porozmawiać o wszystkim i ze wszystkimi, nie ma równych i równiejszych, w naszym zespole możesz czuć się po prostu swobodnie i bezpiecznie

  • Dajemy feedback i rozmawiamy – w cyklach dwumiesięcznych prowadzone są tzw. „rozmowy okresowe” na których masz okazję porozmawiać o wszystkich Twoich pomysłach, oczekiwaniach, trudnych sprawach, sukcesach, wnioskach. Poza tym jesteśmy dostępni także na co dzień.

  • Benefity

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • grille

  • wyjazdy firmowe z rodzinami

Więcej o nas:

  • Zbudowaliśmy, rozwijamy i wdrażamy własny produkt - platformę iStruct o której więcej poczytasz tutaj http://istruct.com

  • Pracujemy z klientami nierzadko anglojęzycznymi

  • Projekty w dużej mierze opierają się o bardzo rozbudowany e-commerce

  • Przeciętny projekt w InSee trwa od 8-10 miesięcy, jednak rozbudowujemy też istniejące wdrożenia tworząc nowe moduły i rozbudowując obecne

  • Zarówno proces wdrożenia jak i późniejsze wsparcie prowadzimy w oparciu o JIRĘ, zaadaptowaliśmy też elementy SCRUM do swoich wewnętrznych potrzeb

  • Sami konsekwentnie usprawniamy swoje własne środowisko pracy oraz workflow

  • Zespół liczy 25+ osób

  • Miejsce, w którym dużo się dzieje -> mamy stały dopływ nowych, dużych i nierzadko zagranicznych projektów

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie -> powiedz nam o swoich oczekiwaniach, jeżeli podejmiemy współpracę to tylko na zasadach, które zadowolą dwie strony

  • Luźna i przyjazna atmosfera -> pracujemy w domu jednorodzinnym, nie trzymamy się sztywnych zasad ani struktur organizacyjnych

Mamy propozycję, która wymaga:

  • Zaangażowania w wykonywaną pracę i rozwijania swoich umiejętności zarówno w pracy jak i po godzinach (nie odnajdą się u nas osoby, które uwielbiają stać w miejscu)

  • Szczerości i otwartości w komunikacji i w stosunku do kolegów z zespołu (na to samo możesz liczyć zwrotnie)

  • Pracy zespołowej – staniesz się częścią zgranego zespołu, który wspólnie osiąga sukcesy i radzi sobie z potknięciami

  • Efektywnej komunikacji i brania odpowiedzialności za składane deklaracje (jeśli boisz się odpowiedzialności, nie aplikuj)

  • A poza tym tego, czego wymaga się zazwyczaj od developerów, czyli:

  • Tworzenia i rozwoju wysokiej jakości kodu w ramach realizowanych wdrożeń,

  • Aktywnego uczestnictwa w ulepszaniu produktów tworzonych w firmie,

  • Zachowania firmowych standardów jakości i najlepszych praktyk tworzenia oprogramowania