Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

PHP Developer

CLAWROCK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

10 00016 000 netto (+ VAT) / mies.
  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • JavaScript

  • MySQL

  • SQL

  • Git

Mile widziane

  • React.js

O projekcie

Jesteśmy z Wrocławia ale współpracujemy zdalnie ze Specjalistami z całej Polski. Lubimy podejmować różnorodne jak i skomplikowane projekty e-commerce oraz stawiamy na kod najwyższej jakości i w związku z tym poszukujemy PHP Developerów, którzy mają już za sobą co najmniej 2-3 lata doświadczenia w programowaniu w PHPie.

Nie wymagamy dyplomu ukończenia uczelni wyższej - jeśli nauczyłeś się programowania poprzez hobby, a w wolnym czasie szukasz nowinek, których testowanie sprawia Ci frajdę, to zdecydowanie powinieneś się do nas zgłosić!

Poniżej kilka konkretów :]

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie oraz rozbudowywanie systemów eCommerce opartych o technologie PHP oraz JS,

  • Integracja z zewnętrznymi systemami

  • Dedykowane funkcjonalności,

  • Migracje danych,

  • Tworzenie dokumentacji technicznej

  • Będzie też trochę z pracy Sherlocka Holmesa aby za pomocą analitycznego myślenia wyeliminować problemy na podstawie poszlak :]

  • Nauka Magento i rozwój

Nasze wymagania

  • Nasze must have to minimum 3 letnie doświadczenie w programowaniu obiektowym w PHP (7.X, 8.0)

  • Praktyczna znajomość wzorców projektowych

  • Praktyka w MySQL oraz SQL

  • Stosowanie się do wytycznych standardów PSR

  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT

  • SOLID-ne tworzenie kodu

  • Szukamy proaktywnych osób z pasją do tworzenia jakościowego kodu.

  • Znajomość języka angielskiego (umiejętność czytania dokumentacji).

  • Last but not least: posiadanie chęci rozwoju i nauki.

  • znajomość frontendowych technologii takich jak: JS, JS DOM, jQuery, ReactJS, Vue.js, bootstrap, sass/less, css3, RWD.

Podział czasu pracy
70%

Tworzenie kodu

20%

Bug fixing

5%

Wsparcie

5%

Tworzenie dokumentacji technicznej

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 2-5

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • scrum
  • waterfall

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • lider techniczny
  • devOps
  • tester manualny
  • project manager
  • UI designer
  • UX designer

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • statyczna analiza kodu

  • wzorce projektowe

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Pracę zdalną (100%)

  • Pełen etat w oparciu o dowolną umowę B2B, UoP lub Umowę o Dzieło.

  • Elastyczne godziny pracy

  • Budżet szkoleniowy i konferencyjny

  • Rozwój + nieustanną wymianę wiedzy oraz doświadczenia

  • Współpracę z doświadczonymi zespołem

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności

  • Możliwość uzyskania uprawnień / certyfikatów

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

Etapy rekrutacji
1

Wysyłasz zgłoszenie

2

Kontaktuje się z Tobą nasz rekruter

3

Otrzymujesz zadania rekrutacyjne -> techniczne

4

Przeprowadzamy rozmowę rekrutacyjną online

5

Wysyłamy informację zwrotną

6

Oferta

Jesteśmy z Wrocławia ale współpracujemy zdalnie ze Specjalistami z całej Polski. Lubimy podejmować różnorodne jak i skomplikowane projekty e-commerce oraz stawiamy na kod najwyższej jakości.

Przewiń do profilu firmy