Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

PHP Developer

Quad/Graphics Europe Sp. z o.o. O firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

Wsparcie i rozwój aplikacji

Tworzenie wysokiej jakości kodu w języku PHP

Współpracę z analitykami biznesowymi

Pracę w cross-technologicznym zespole specjalistów w metodyce SCRUM

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość PHP

  • Znajomość Angular

  • Znajomość relacyjnych baz danych (MySQL, MariaDB, PostgreSQL)

  • Umiejętność programowania obiektowego

  • Znajomość HTML, CSS, JavaScript

  • Znajomości zagadnień związanych z programowaniem aplikacji w technologiach web

  • Zainteresowania związane z rozwojem kompetencji w obszarze programowania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Mile widziana znajomość frameworka Laravel

To oferujemy

  • Pracę dla specjalistów o stopniu doświadczenia regular i senior

  • Pracę przy rozbudowanych aplikacjach, napisanych z wykorzystaniem najnowszych technologii

  • Pracę w polsko-amerykańskim dziale IT

  • Współpracę ze światowej klasy specjalistami IT w zakresie obsługi i zarządzania infrastrukturą informatyczną firmy

  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego

  • Biuro w atrakcyjnej lokalizacji lub możliwość pracy zdalnej

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • Pakiety dofinansowań (prywatna opieka zdrowotna i dentystyczna, pakiety sportowe, ubezpieczenie)